Facebook dodaje emotki dźwiękowe do Messengera. Powitajcie "soundmoji"

Facebook dodaje emotki dźwiękowe do Messengera. Powitajcie "soundmoji"16.07.2021 17:32
Facebook wprowadza Soundmoji
Facebook wprowadza Soundmoji
Źródło zdjęć: © Facebook

Zamiast zdawać się na suchą emotkę, teraz możesz wyrazić swoje emocje przez dźwięk. Facebook wprowadza nowy rodzaj komunikacji w swoim komunikatorze.

Jeśli wysyłając lub odbierając emotkę słyszałeś w głowie dodatkowe efekty dźwiękowe - szalony śmiech, brawa czy cykady grające w tle, kiedy ostentacyjnie nic się nie dzieje - to z pewnością ucieszy cię wiadomość, że teraz nie musisz już zdawać się na wyobraźnię: Facebook wprowadził Soundmoji, czyli emotki dźwiękowe.

Z okazji przypadającego dziś Dnia Emoji (o którym pamiętają zapewne tylko firmy stojące za oprogramowaniem do rozmów tekstowych) Facebook wprowadził do aplikacji Messenger nową funkcję, jaką jest "dźwiękowe emoji", czyli Soundmoji.

Po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji użytkownicy otrzymują do dyspozycji dodatkowy przycisk na pasku elementów emoji, które można dodać do przesyłanych wiadomości. Klikając w ikonkę głośnika otwieramy panel Soundmoji, gdzie możemy wybrać jeden z dostępnych dźwięków, w tym śmiech, werble, oklaski, czy cykady.

Najciekawiej wygląda jednak możliwość dodawania dźwięków od partnerów zewnętrznych, wśród których można znaleźć kultowe klipy z filmów i seriali takich jak Brooklyn Nine-Nine czy Bridgertonowie.

Aktualizacja Messengera zawierająca nową funkcję jest już dostępna w sklepie Play, jednak faktyczna możliwość jej użycia będzie pojawiała się u różnych użytkowników stopniowo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)