Fall Creators Update nadejdzie 17 października (aktualizacja)

Fall Creators Update nadejdzie 17 października (aktualizacja)

01.09.2017 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktualizacja, 14:30 Podczas konferencji na targach IFA, Microsoft potwierdził, że aktualizacja Fall Creators Update zostanie udostępniona 17 października.

Przy okazji udostępnienia w kwietniu aktualizacji Creators Update, Microsoft podzielił się harmonogramem publikacji kolejnych dużych zmian w Windowsie 10. Ich premiery ma dzielić sześć miesięcy, co wskazywałoby, że Fall Creators Update ujrzymy już w tym miesiącu. Omyłkowo udostępnione przez Lenovo informacje sugerują jednak październik, a konkretniej 17 października.

Nie ma wątpliwości, że prace nad Fall Creators Update zmierzają do końca. Potwierdzają to ostatnie kompilacje z programu Windows Insider, w których nie znajdziemy już nowych funkcji, a jedynie poprawki i szeroko pojęte ostatnie szlify. Dla szukających mocniejszych wrażeń Microsoft przygotował nową gałąź aktualizacji, Skip Ahead, dzięki której testować można nowości z aktualizacji, która ukaże się wiosną 2018 r. Pierwsza z nich została udostępniona wczoraj.

źródło: winaero.com
źródło: winaero.com

Microsoft ma dość luźny stosunek do dotrzymywania deklarowanych terminów aktualizacji i wygląda na to, że w przypadku Fall Creators Update będzie podobnie. Zgodnie z przestawionym w kwietniu harmonogramem, premiera FCU miała nastąpić we wrześniu. Inna data została jednak opublikowana w komunikacie prasowym Lenovo, dotyczącym premier z targów IFA.

PC World jako pierwszy zauważył, że w opisie hybrydy Mixx 520 można dowiedzieć się, że nowe możliwości Cortany będą dostępne po premierze Fall Creators Update, 17 października 2017 r. Co ciekawe, oryginalny artykuł został usunięty, a sam komunikat został zaktualizowany. Microsoft nie jest w tej chwili zobowiązany żadnym konkretnym terminem, dzięki czemu nie podlega presji. Szybka reakcja przedstawicieli korporacji dodaje jednak dacie 17 października wiarygodności. Być może więcej dowiemy się podczas konferencji Microsoftu na targach IFA, która rozpocznie się za kilka minut.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (93)
Zobacz także