Fan Day z MSI już w sobotę we wrocławskiej Cybermachinie. Zapraszamy!

Fan Day z MSI już w sobotę we wrocławskiej Cybermachinie. Zapraszamy!

Fan Day z MSI już w sobotę we wrocławskiej Cybermachinie. Zapraszamy!
06.10.2016 18:40, aktualizacja: 07.10.2016 11:39

Już w najbliższą sobotę, 8 października, we wrocławskiej Cybermachinie odbędzie się Fan Day z MSI. Harmonogram usiany jest atrakcjami, a do udziału w wydarzeniu zapraszamy także tych, którzy planują sprzętowe zakupy – impreza stanowi bowiem okazję do zrobienia ich w promocyjnych cenach.

Obraz

Przede wszystkim jednak, podczas Fan Day z MSI będzie po prostu mnóstwo okazji, by pograć: oprócz turnieju w CS:GO organizowane będą także miniturnieje w Fifę 17 oraz konkursy z nagrodami. W Cybermachinie nie zabraknie także cosplayerek, możliwości przetestowania gogli HTC Vive oraz, co najważniejsze, zniżek na barze.

MSI Aegis, japoński dizajn i ponadprzeciętna wydajność

Agenda:12:00 – rozpoczęcie rejestracji na turniej w CS:GO12:00 – 14:00 – przyjazd youtuberów Purpose, Nrgreek i Gilathiss14:00 – 17:00 – turniej w CS:GO17:00 – 17:30 – mecz pokazowy w CS:GO z udziałem youtuberów18:00 – konkursy20:00 – zamknięcie imprezy02:00 – zamknięcie lokalu

Obraz

Rzut kamieniem od Cybermachiny (ul. Szczytnicka 52), w Pasażu Grunwaldzkim, znajduje się jeden z wrocławskich sklepów X-KOM, gdzie w promocyjnych cenach będzie można kupić sprzęt MSI. Szczegóły znaleźć można na stronie sklepu. Ze swojej strony możemy zapewnić, że dla uczestników konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody, a na samej imprezie nie zabraknie także członków redakcji ;-) Więcej informacji na stronach MSI.

Aktualizacja

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, udział może wziąć każdy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)