Far Cry Primal zabierze nas w czasy prehistoryczne najpierw na konsolach

Far Cry Primal zabierze nas w czasy prehistoryczne najpierw na konsolach
07.10.2015 09:47
Far Cry Primal zabierze nas w czasy prehistoryczne najpierw na konsolach

Far Cry 3: Blood Dragon było niespodziewanie ciepło przyjętym projektem pobocznym w ramach znanej serii strzelanek, więc po Far Cry 4 fani spodziewali się następnego skoku w bok. Zamiast ponownie na futurystyczne klimaty, Ubisoft postawił jednak na powrót do przeszłości. W Far Cry Primal pobiegamy po prehistorycznych stepach i będziemy polowali na mamuty. Gra 23 lutego zadebiutuje na Xboksie One oraz PS4.

Far Cry Primal – Official Reveal Trailer [UK]

Komputerowcy doczekają się swojej wersji tytułu w marcu, o ile nie zostanie ona bliżej premiery przesunięta. Najwyraźniej wydawca stara się uniknąć kolejnych kontrowersji oraz złorzeczenia graczy i ma zamiar dłużej testować edycję PC. Jest na co czekać, bo o ile marka w ostatnich latach kojarzyła się już z odgrzewanymi kotletami, tak skok do epoki kamienia łupanego, a co za tym idzie między innymi dostęp wyłącznie do bardzo prymitywnej broni, zapowiada się naprawdę świeżo, a także niewątpliwie interesująco.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wcielimy się w niejakiego Takkara, który 10 tysięcy lat przed narodzinami Chrystusa był wyjątkowym łowcą, ostatnim żyjącym reprezentantem swojego plemienia w fikcyjnej krainie Oros. Będzie musiał zyskać nowych przyjaciół, aby razem z nimi próbować przetrwać kolejne dni. Co ciekawe, rozgrywka nastawiona ma być nie na jakieś odbijanie baz, tyle że z rąk jaskiniowców, lecz przede wszystkim próbę przeżycia właśnie. Przyjdzie zdobywać pożywienie, nauczyć się korzystać z niebezpiecznego ognia, składać proste narzędzia z kości i kamieni plus oczywiście stawiać czoła innym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Producenci podkreślają, że w Far Cry Primal z doskonale uzbrojonego zabijaki zmieniamy się w maluczkiego człowieka na samym dnie łańcucha pokarmowego. Samemu z dzidą nie zdziałamy za wiele przeciw tygrysowi szablozębnemu, o kilku równocześnie nie wspominając. Mają nadzieję, że taka zmiana dynamiki zabawy przypadnie do gustu tym, którzy zmęczyli się powielaniem współczesnych klimatów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)