Ferro Backup System 3.5 z funkcją kopiowania przy zapisie

Ferro Backup System 3.5 z funkcją kopiowania przy zapisie

21.03.2011 11:38, aktualizacja: 21.03.2011 12:40

Wydano wersję 3.5 rodzimego narzędzia do archiwizacji danych - Ferro Backup System. Pojawiła się nowa funkcja umożliwiająca kopiowanie przy zapisie.

Najważniejszą zmianą wprowadzoną w Ferro Backup System 3.5 jest wprowadzenie techniki kopiowania podczas zapisu, co pozwala na tworzenie koherentnego obrazu pliku bez potrzeby zatrzymywania procesu. Innymi słowy, możemy bez żadnych problemów pracować na pliku, który równocześnie może być automatycznie archiwizowany przez Ferro Backup System. Ponadto nie wymaga to korzystania z dodatkowej przestrzeni dysku i nie zmniejsza wydajności systemu. Składnik programu umożliwiający kopiowanie podczas zapisu został od nowa zaprojektowany i zaimplementowany na potrzeby wersji 3.5.

Nowa funkcja ma za zadanie zwiększyć wydajność i łatwość w korzystaniu z programu. Warto zauważyć, że Ferro Backup System oprócz wydajności charakteryzuje się wysoką odpornością na awarie, jak również możliwością szybkiego wdrażania. Program pracuje w oparciu o architekturę klient/serwer. Aplikacja w wersji 3.5 dostępna jest w pakietach zawierających licencje na 5, 10, 30, 50 i 100 stanowisk. Cena najmniejszego pakietu wynosi 390 zł, a największego 3500 zł. W wersji niezarejestrowanej umożliwia archiwizację w celach niekomercyjnych dwóch stacji roboczych.

Ferro Backup System 3.5 w wersji testowej można pobrać z naszego portalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Archiwizacja danych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)