Ferro CCTV 3.5 bez ograniczeń czasowych i z nowymi funkcjami

Ferro CCTV 3.5 bez ograniczeń czasowych i z nowymi funkcjami

26.07.2011 14:06, aktualizacja: 26.07.2011 17:25

Firma FERRO Software udostępniła dzisiaj program Ferro CCTV 3.5 do monitoringu wideo. Oprócz nowości wprowadzono również zmiany w licencji — dotychczasowa wersja testowa dzięki zniesionym ograniczeniom czasowym staje się pełnoprawną wersją bezpłatną do zastosowań niekomercyjnych .

Jedyne ograniczenie w wersji bezpłatnej to teraz obsługa jednej kamery. W najnowszym wydaniu programu pojawiło się jednak również kilka innych, ważnych zmian. Producent wprowadził między innymi obsługę kamer sieciowych także w trybie M-JPEG, możliwość publikacji materiałów na stronach WWW (zdjęcia i strumień audio-wideo), jak również nowy odtwarzacz. Odciążono obsługę kamer podłączanych do komputera przez złącze USB - między innymi dzięki kodowaniu obrazu z wykorzystaniem przestrzeni barw YUV.

Ferro CCTV 3.5 pozwala teraz nie tylko na przesyłanie danych na strony internetowe, ale także na przykład archiwizację zdjęć na serwer FTP czy wysyłanie ich na adres e-mail. Do odtwarzacza producent wprowadził napisany od nowa silnik synchronicznego renderowania nagrań. Pozwala to na zmniejszenie zużycia procesora i pamięci RAM. Poprawiono suwaki odpowiedzialne za przewijanie nagrań, pojawiła się też nowa lista zdarzeń. Za pomocą opcji szybkiego odtwarzania można przyśpieszyć przeglądanie materiałów nawet o 100 razy w porównaniu z domyślną prędkością.

Program Ferro CCTV 3.5 to narzędzie, które umożliwia stworzenie systemu monitoringu wideo. Za jego pomocą zabezpieczymy mieszkanie, sklep, biuro lub samochód pozostawiony na parkingu. Aplikacja obsługuje popularne kamery internetowe podłączane do portu USB oraz wielokanałowe karty do cyfrowej rejestracji obrazu (DVR). Pełna wersja programu dostępna jest w wydaniach Home (180 zł), Standard (380 zł) i Professional (680 zł) na stronach producenta.

Ferro CCTV 3.5 w wersji bezpłatnej można pobrać z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Inne programy multimedialne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)