Finalny eM Client 2.5 wydany

Finalny eM Client 2.5 wydany

Wojciech Kowasz
05.01.2010 17:17

Pojawiła się wyczekiwana od trzech lat finalna wersja interesującego, bezpłatnego do zastosowań niekomercyjnych klienta pocztowego i organizera osobistego eM Client 2.5.

eM Client to ciekawy klient poczty elektronicznej oferujący spore możliwości nie tylko z zakresu odbierania i wysyłania maili. Aplikacja oferuje takie funkcje jak wsparcie dla technologii IMAP4 zarówno w trybie on-line i off-line, obsługa protokołów SMTP/POP3 i szyfrowanych połączeń SSL, import danych (e-mail i kontaktów) z MS Outlook i Outlook Express, ustawianie reguł i filtrów dla maili, szybka wyszukiwarka poczty e-mail, kontaktów i kalendarzy czy sprawdzanie pisowni. eM Client został wyposażony ponadto w podręczny kalendarz, książkę adresową i listę To-do, czyli zadania zaplanowane na najbliższy okres czasu. Dodatkowym walorem aplikacji jest integracja z Skype oraz obsługa widżetów.

Aktualnie autorzy pracują nad dodaniem synchronizacji kontaktów i kalendarza z usługą Google, wsparcia Microsoft ActiveSync, integracji z Facebook i zaimplementowaniem zaawansowanych ustawień anti-spam i anty-spyware.

eM Client 2.5 dostępny jest tylko dla systemu Windows. Bezpłatna wersja pozwala na korzystanie z programu w celach niekomercyjnych i obsługuje do dwóch kont pocztowych. Nie ma również dostępnej w płatnej edycji pomocy technicznej.

eM Client 2.5 w wersji bezpłatnej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty poczty e-mail.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)