Firefox 4 z Bingiem

Firefox 4 z Bingiem

06.10.2010 13:20, aktualizacja: 06.10.2010 13:47

Spore poruszenie w Sieci wywołał bloger Robert Scoble. Stwierdził on, że Mozilla wprowadzi w Firefoksie 4 jako domyślną wyszukiwarkę Binga.

Scoble zamieścił taką wiadomość w nocy na Twitterze. Jego zdaniem Mozilla miałaby porzucić wyszukiwarkę Google na rzecz Binga w przygotowywanym Firefoksie 4. Autor bloga Scobleizer, który wcześniej pracował dla Microsoftu, prędko skorygował wiadomość. W kolejnym wpisie twierdził już, że Mozilla nie dokona tak drastycznej zmiany w domyślnej wyszukiwarce dla Firefoksa. Bing pojawi się, ale jako alternatywne narzędzie dostępne w ramach listy wyszukiwarek. Pierwsze miejsce natomiast będzie zajmować - tak jak dotychczas - Google.

Według informacji Scoble’a, Mozilla ma wkrótce wprowadzić zmiany do swojej przeglądarki. Kolejna aktualizacja programu miałaby pojawić się jeszcze dzisiaj. Przypomnijmy, że na ten miesiąc planowane było wydanie RC Firefoksa 4, nie wiadomo jednak, czy nie ulegnie ono przesunięciom. Ostatnia beta przeglądarki została natomiast wydana w połowie ubiegłego miesiąca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)