Firefox Home w App Store już po polsku

Firefox Home w App Store już po polsku

21.09.2010 14:02

Mozilla zaktualizowała swoją aplikację Firefox Home dostępną w sklepie App Store. Wprowadzono między innymi polską wersję językową.

Mozilla wprowadziła nową wersję Firefoksa Home z obsługą 15 języków, a także poprawkami dotyczącymi obsługi wyszukiwarki w aplikacji. W najnowszej wersji programu można podawać adresy URL stron, które jeszcze nie zostały przez nas odwiedzone. Wcześniej nie było to możliwe. Kolejną ważną zmianą, z które skorzystają bardziej zaawansowani użytkownicy aplikacji jest możliwość łączenia się z własnymi serwerami.

Warto zauważyć, że Firefox Home nie jest przeglądarką internetową. Ta zostałaby najpewniej odrzucona przez pracowników Apple i nie trafiłaby do App Store. Zgodnie z polityką firmy aplikacje nie mogą bowiem dublować funkcji istniejących już w systemie. Produkt Mozilli to narzędzie bazujące na technologii Firefox Sync (wcześniej Weave Sync). Jego zadaniem jest synchronizacja ustawień między komputerem, a smartfonem. Firefox Home pozwala również na przeglądanie zakładek, ustawień, ulubionych stron czy historii odwiedzonych witryn. Program podpowiada adresy stron WWW w wyszukiwarce, dzięki czemu użytkownik nie musi podawać pełnej nazwy witryny, którą chciałby odwiedzić.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)