Firma Yezz prezentuje dwa modele smartfonów z Windows Phone 8.1

Firma Yezz prezentuje dwa modele smartfonów z Windows Phone 8.1

Firma Yezz prezentuje dwa modele smartfonów z Windows Phone 8.1
02.05.2014 12:46

Mało znana w naszym kraju amerykańska firma Yezz zapowiedziała wypuszczenie na rynek dwóch niedrogich smartfonów działających pod kontrolą Windows Phone 8.1. Producent zapowiada także ekspansję na rynki Europejskie.

Producenta smartfonów o nazwie Yezz z pewnością kojarzy nieliczne grono. Jest to amerykańska firma z siedzibą w Miami, która ma na swoim koncie już kilka interesujących urządzeń. Do grona wyprodukowanych przez tego producenta smartfonów dołączą dwa nowe modele z Windows Phone 8.1. Jedną z największych zalet będzie niska cena przy dość dobrej specyfikacji.

Pierwszy model to Yezz Billy 4.7, zamknięty w aluminiowej obudowie Dual-SIM, wyposażony 4,7-calowy ekran o rozdzielczości 720×1280 pikseli. W środku znajdziemy czterordzeniowy procesor Snapdragon (obecnie model nie jest znany). Rozdzielczość umieszczonego z tyłu aparatu to 13,1 megapikseli. Telefon będzie bardzo cienki, w najgrubszym miejscu będzie miał tylko 7,2 mm.

Billy 4.7
Billy 4.7

Niestety dane dotyczące pojemności baterii oraz ilości pamięci RAM nie są jeszcze znane. Podobnie jak w przypadku wielu modeli Nokii, obudowa będzie dostępna w kilku wersjach kolorystycznych (niebieska, czerwona oraz biała). Ten smartfon dostępny będzie tylko w sklepie Amazon, sprzedawany będzie w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Premiera przewidziana jest na koniec maja. Yezz Billy 4.7 kupimy już za 249 dolarów.

Natomiast drugi model to Billy 4.0. Mimo iż firma Yezz nie dostarczyła zbyt wielu informacji to wiemy, że ten smartfon zostanie wyposażony w 4-calowy wyświetlacz, czterordzeniowy procesor oraz aparat 8 MPix. Podobnie jak większy brat, Billy 4.0 także będzie dostępny tylko w sklepie Amazon, a jego cena wyniesie 139 dolarów.

Dwa nowe smartfony od firmy Yezz zapowiadają się naprawdę ciekawie. Dzięki dość dobrej specyfikacji oraz niskiej cenie chętnych na zakup tych urządzeń może nie brakować. Niestety marka Yezz nie jest zbyt znana i trudno powiedzieć coś więcej o jakości ich smartfonów. Świetnie, że inni producenci mimo dominacji Nokii decydują się własne urządzenia z Windows Phone 8.1.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)