Flash Player 10.2 beta z rozszerzoną akceleracją sprzętową

Flash Player 10.2 beta z rozszerzoną akceleracją sprzętową

01.12.2010 13:46

Firma Adobe wydała wersję beta Flash Playera 10.2. Wśród nowych funkcji pojawiła się obsługa akceleracji sprzętowej dla Internet Explorera 9.

W aktualizacji programu pojawiły się cztery ważne nowości. Dotyczą one przede wszystkim obsługi witryn internetowych i wyświetlania materiałów wideo. Pierwsza z funkcji to Stage Video, nowy interfejs programowania, który umożliwia odtwarzanie wideo w wysokiej rozdzielczości. Funkcja ta została zapowiedziana po raz pierwszy podczas konferencji Adobe MAX 2010. Dzięki akceleracji sprzętowej możliwa będzie redukcja zużycia procesora nawet o 85% podczas wyświetlania materiałów wideo. Wprowadzono także akcelerację sprzętową dla przeglądarki IE 9.

Deweloperzy mogą również wprowadzać własne kursory myszki. Ostatnia funkcja dodana do wersji beta Flash Playera to możliwość wyświetlania materiałów wideo w trybie pełnoekranowym na wielu monitorach. Finalna wersja programu przewidywana jest na pierwszą połowę 2011 roku. Z pełną informacją na temat wprowadzonych zmian można zapoznać się na stronach firmy Adobe.

Flash Playera 10.2 beta można pobrać z naszego vortalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)