Folx 2.0 beta zintegrowany z iTunes

Folx 2.0 beta zintegrowany z iTunes

28.12.2010 10:14

Firma Eltima Software, producent oprogramowania dla Mac OS X, udostępniła dziś publiczną betę wersji 2.0 swojego darmowego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent — Folx. Najnowsza wersja odznacza się integracją z iTunes oraz obsługą kanałów RSS.

Publiczna beta wersji 2.0 programu dostępna jest za darmo po rejestracji na stronie domowej programu. Podstawą zmianą wprowadzoną w programie jest bardzo dobra integracja z iTunes, która pozwala na automatyczne tagowanie pobranych plików, dodawanie ich do biblioteki odtwarzacza i umieszczanie ich na wskazanej przez użytkownika liście odtwarzania. Ponadto nowy Folx ma możliwość pobierania plików, na przykład podcastów, na podstawie kanałów RSS, oraz sortowanie pobieranych plików w „inteligentnych grupach”. Warto zaznaczyć, że kanały RSS można filtrować i w ten sposób zawęzić wybór pobieranych plików.

Folx jest dostępny w wersji darmowej oraz płatnej (Folx Pro). Użytkownicy, którzy kupili lub kupią Folx Pro między 23 grudnia 2010 a wydaniem stabilnej wersji 2.0, otrzymają pełną wersję 2.0 Pro za darmo. Darmową wersję programu dla systemu Mac OS X znaleźć można w dziale Programy -> Internet i komunikacja -> Akceleratory pobierania plików.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)