Free to Play: The Movie – film Valve o graczach w Dota 2

Free to Play: The Movie – film Valve o graczach w Dota 2
21.02.2014 17:05
Kadr z filmu Free to Play
Kadr z filmu Free to Play

O rosnącej popularności e-sportów nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak z każdym sportem bywa, tutaj też zostaną zapamiętani tylko najlepsi i tylko oni zgarną nagrody. Właśnie o takich graczach opowiada film Free to Play, wyprodukowany w całości przez Valve.

Bohaterami produkcji są Danil „Dendi” Ishutin, Benedict „HyHy” Limi i Clinton „Fear” Loomis, będący zawodowymi graczami Dota 2. Pokazują oni kulisy profesjonalnego grania, bowiem e-sport to nie tylko sukcesy, ale też liczne porażki i wyrzeczenia. Droga na szczyt nie jest prosta, ale osiągnięcie go daje ogromną satysfakcję. O tym wszystkim opowiedzą nam w filmie nie tylko gracze, ale też ich rodzice i menadżerowie.

Film po raz pierwszy został pokazany na turnieju The International 3 w zeszłym roku. Z okazji jego ogólnodostępnej premiery, będzie można zakupić specjalny zestaw przedmiotów do gry Dota 2. 25 procent zysku ze sprzedaży, zostanie przekazane graczom z filmu.

Free to Play: The Movie Trailer (US)

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć film na Steamie. Podana data premiery to 19 marca tego roku. Ponadto, 18 marca o godzinie 20 czasu lokalnego, w San Francisco odbędzie się specjalny pokaz. Bilety na to wydarzenie można zakupić tutaj. Nie wiadomo, czy film wejdzie do kin.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)