Free to Play: The Movie – film Valve o graczach w Dota 2

Free to Play: The Movie – film Valve o graczach w Dota 2

Kadr z filmu Free to Play
Kadr z filmu Free to Play
Karolina Kowasz
21.02.2014 17:05

O rosnącej popularności e-sportów nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak z każdym sportem bywa, tutaj też zostaną zapamiętani tylko najlepsi i tylko oni zgarną nagrody. Właśnie o takich graczach opowiada film Free to Play, wyprodukowany w całości przez Valve.

Bohaterami produkcji są Danil „Dendi” Ishutin, Benedict „HyHy” Limi i Clinton „Fear” Loomis, będący zawodowymi graczami Dota 2. Pokazują oni kulisy profesjonalnego grania, bowiem e-sport to nie tylko sukcesy, ale też liczne porażki i wyrzeczenia. Droga na szczyt nie jest prosta, ale osiągnięcie go daje ogromną satysfakcję. O tym wszystkim opowiedzą nam w filmie nie tylko gracze, ale też ich rodzice i menadżerowie.

Film po raz pierwszy został pokazany na turnieju The International 3 w zeszłym roku. Z okazji jego ogólnodostępnej premiery, będzie można zakupić specjalny zestaw przedmiotów do gry Dota 2. 25 procent zysku ze sprzedaży, zostanie przekazane graczom z filmu.

Free to Play: The Movie Trailer (US)

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć film na Steamie. Podana data premiery to 19 marca tego roku. Ponadto, 18 marca o godzinie 20 czasu lokalnego, w San Francisco odbędzie się specjalny pokaz. Bilety na to wydarzenie można zakupić tutaj. Nie wiadomo, czy film wejdzie do kin.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)