Gadu-Gadu 10 z telewizją

Gadu-Gadu 10 z telewizją

22.12.2009 13:43, aktualizacja: 31.12.2009 17:41

Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z telewizją internetową ipla. Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami VOD (wideo na żądanie) platformy ipla oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo. Do korzystania z tej funkcji potrzebna jest instalacja bezpłatnej aplikacji ipla.

W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiałów wideo dostępnych na platformie ipla oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w odtwarzaczu ipla. Planowana jest dalsza integracja ipli z komunikatorem. Z jednej strony jest to pozytywna informacja dla zainteresowanych usługą, z drugiej natomiast wskazuje na to, że producent nie zamierza poprzestać na obecnym poziomie rozbudowania aplikacji.

Telewizja internetowa ipla umożliwia korzystanie z transmisji na żywo wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy telewizji informacyjnych. To także biblioteka plików VOD licząca kilkadziesiąt materiałów z kategorii rozrywka, sport, wiadomości, seriale, muzyka oraz pełnometrażowe filmy.

Zainteresowanych zapraszamy do pobierania najnowszej wersji Gadu-Gadu 10 oraz odtwarzacza ipla.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (121)