Gadu-Gadu 11? Nie, po prostu GG

02.02.2012 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze w tym miesiącu GG Network udostępni publicznie betę nowej wersji komunikatora. Nie będzie to jednak Gadu-Gadu 11 lecz po prostu GG.

Już na HotZlocie 2011 docierały do nas informacje, że firma pracuje nad nową wersją komunikatora, zmieniając przy tym dotychczasowy trend oparty na pompowaniu komunikatora nowymi funkcjami, usługami i bajerami. Nowa wersja miała nawiązywać do tych sprzed lat, które zdobyły sobie popularność głównie dzięki prostocie i wygodzie prowadzenia konwersacji. Pierwsze przecieki pokazały, że kierunek został utrzymany, a nawiązania do "przodków" są niezaprzeczalne. Okazuje się, że uproszczenia sięgnęły również nazwy i logotypu. Przyjrzyjmy się więc jak słoneczko zmieniało się przez lata.

GG to znany, powszechnie używany skrót zamiennie z Gadu-Gadu – mówi o zmianie nazwy Tomasz Jażdżyński, szef GG Network. - Mówiąc lub pisząc np. GG 21 mamy na myśli numer, pod jakim możemy porozmawiać. Uznaliśmy, że wraz z wydaniem nowej platformy komunikacyjnej należy uznać ten skrót za jedyną, oficjalną nazwę komunikatora. Uprościć, podobnie jak uprościliśmy komunikator.

Logo i nazwę już znamy, że ma być lżej i przyjemniej wiemy, a jak jest naprawdę opowiemy Wam już niebawem, po gruntownym przetestowaniu GG...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (126)