Gems of War na weekend – udana karcianka dla fanów Puzzle Questa

Gems of War na weekend – udana karcianka dla fanów Puzzle Questa

Gems of War na weekend – udana karcianka dla fanów Puzzle Questa
Rafał Szramowiat
19.12.2015 14:16

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Gems of War – grę stanowiącą udane połączenie kilku różnych gatunków. Znajdziemy tu elementy tytułów match-3, RPG czy też karcianek. Za produkcję odpowiada studio Infinite Interactive czyli autorzy bardzo dobrze przyjętej serii Puzzle Quest.

Gra ponadto przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Gems of War Promotional Trailer

Gems of War rozwija elementy znane właśnie z Puzzle Quest. Przygodę rozpoczynamy od stworzenia bohatera, wybierając wpierw jego płeć, a także rasę. Następnym krokiem jest przystąpienie do samouczka wprowadzającego w zasady świata gry. Te są bardzo podobne do tych jakie znamy już ze wspomnianego Puzzle Questa. Walki oparto o zasady utarte w grach match-3, a łącząc odpowiednie elementy zadajemy przeciwnikowi obrażenia lub częstujemy atakiem specjalnym.

O tym jakiego rodzaju inwazji możemy dokonać decyduje chociażby rozwój naszego bohatera czy posiadane aktualnie bronie. Urozmaiceniem rozgrywki jest walka w drużynie, którą powiększamy zdobywając odpowiednie karty. W trakcie zabawy istnieje możliwość zmiany poziomu trudności, co zwiększa doświadczenie i podnosi rangę nagród.

W grze otrzymujemy coś na kształt kampanii czyli podróżując po mapie świata wykonujemy kolejne misje. Nie zabrakło tu także trybu PvP, możliwości tworzenia i zapisywania się do gildii oraz wydarzeń czasowych.

Gems of War to dobra propozycja dla każdego miłośnika serii Puzzle Quest oraz podobnych tytułów, w których mechanika match-3 to tylko jeden z wielu elementów dobrej zabawy.

Grę Gems of War można pobrać w działach:

Programy (dla Windows) -> Gry -> RPG i MMO.

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy.

Uwaga!

W celu instalacji gry dla Windows należy pobrać program Steam – klienta platformy pozwalającej nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującej graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólną zabawę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (14)