Gems of War na weekend – udana karcianka dla fanów Puzzle Questa

Gems of War na weekend – udana karcianka dla fanów Puzzle Questa

Gems of War na weekend – udana karcianka dla fanów Puzzle Questa
Rafał Szramowiat
19.12.2015 14:16

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Gems of War – grę stanowiącą udane połączenie kilku różnych gatunków. Znajdziemy tu elementy tytułów match-3, RPG czy też karcianek. Za produkcję odpowiada studio Infinite Interactive czyli autorzy bardzo dobrze przyjętej serii Puzzle Quest.

Gra ponadto przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Gems of War Promotional Trailer

Gems of War rozwija elementy znane właśnie z Puzzle Quest. Przygodę rozpoczynamy od stworzenia bohatera, wybierając wpierw jego płeć, a także rasę. Następnym krokiem jest przystąpienie do samouczka wprowadzającego w zasady świata gry. Te są bardzo podobne do tych jakie znamy już ze wspomnianego Puzzle Questa. Walki oparto o zasady utarte w grach match-3, a łącząc odpowiednie elementy zadajemy przeciwnikowi obrażenia lub częstujemy atakiem specjalnym.

O tym jakiego rodzaju inwazji możemy dokonać decyduje chociażby rozwój naszego bohatera czy posiadane aktualnie bronie. Urozmaiceniem rozgrywki jest walka w drużynie, którą powiększamy zdobywając odpowiednie karty. W trakcie zabawy istnieje możliwość zmiany poziomu trudności, co zwiększa doświadczenie i podnosi rangę nagród.

W grze otrzymujemy coś na kształt kampanii czyli podróżując po mapie świata wykonujemy kolejne misje. Nie zabrakło tu także trybu PvP, możliwości tworzenia i zapisywania się do gildii oraz wydarzeń czasowych.

Gems of War to dobra propozycja dla każdego miłośnika serii Puzzle Quest oraz podobnych tytułów, w których mechanika match-3 to tylko jeden z wielu elementów dobrej zabawy.

Grę Gems of War można pobrać w działach:

Programy (dla Windows) -> Gry -> RPG i MMO.

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy.

Uwaga!

W celu instalacji gry dla Windows należy pobrać program Steam – klienta platformy pozwalającej nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującej graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólną zabawę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (14)