GG 11 w kieszeni

GG 11 w kieszeni

21.02.2012 14:35, aktualizacja: 21.02.2012 18:04

Premierę GG 11 na Windows i Mac OS X mamy już za sobą, od dziś nową wersję mogą instalować właściciele smartfonów.

Pobierać można już w Android Markecie, w App Storze dostępna jest wersja na iPhone'a. Na wersję Windows Phone oraz na Symbiana trzeba jeszcze poczekać, podobnie sprawa wygląda z Linuksem.

Po chwili obcowania z mobilnym GG można odnieść wrażenie, że jest bardziej dopracowane niż desktopowe. Ci użytkownicy, którzy korzystają z GG również na innych platformach powinni docenić bardzo dobrze działającą synchronizację rozmów pomiędzy urządzeniami. Nie ma problemów, a przynajmniej nie stwierdziliśmy problemów z importem kontaktów, co zdarzało się w "dużej" edycji. Zgodnie z zapowiedziami wygląd oraz funkcje są, w miarę możliwości oczywiście, zunifikowane między platformami. Mamy więc w głównym menu Kontakty, Ostatnie czyli kontakty posegregowane wg częstotliwości rozmów, Pocztę oraz Radio (w wersjach mobilnych wymaga doinstalowania aplikacji). Do dyspozycji mamy tak jak w "dużych" wersjach gry (choć w wersjach mobilnych bywają problemy z szybkością ich działania) oraz historię. Możemy wysłać zdjęcia i pliki.

Niestety, Ci którzy nie aktywowali jeszcze swych kont na innych wersjach zderzą się z aktywacją konta polegającej na aktualizacji hasła, podaniu wykształcenia i zawodu oraz maila lub telefonu. Warto pamiętać, żeby nie podawać wymyślonego adresu e-mail, lecz choćby przejściowo działający ponieważ po zmianie hasła będzie trzeba dokonać aktywacji poprzez link ;)

Zapraszamy również do testowania wersji na Windows i Mac OS X

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)