Gillette na targach dla graczy?! Tak, i to z naprawdę ciekawą ekspozycją #PGA2018 #Konkurs

Gillette na targach dla graczy?! Tak, i to z naprawdę ciekawą ekspozycją #PGA2018 #Konkurs

Gillette na targach dla graczy?! Tak, i to z naprawdę ciekawą ekspozycją #PGA2018 #Konkurs
Piotr Urbaniak
13.10.2018 21:38, aktualizacja: 05.11.2020 10:16

Gillette na Poznań Game Arena 2018?! W pierwszej chwili, czytając te słowa, można zacząć przecierać oczy ze zdumienia. Ale to prawda – renomowany amerykański producent maszynek i akcesoriów do golenia rzeczywiście pojawił się na imprezie dla graczy, a na dodatek zrobił to ze smakiem, bez zamydlania widzom oczu absurdami pokroju dedykowanych graczom żyletek.

Co zatem zrobił Gillette, zapytacie? Odpowiedź brzmi: to, co przystoi producentowi w tej branży. Firma zaprosiła profesjonalnych golibrodów, prezentując jednocześnie swoją historię i przełomowe produkty. Oczywiście nie zabrakło też stanowisk do gry, influencerów związanych z tym sektorem, jak choćby DisStream, dziesiątek konkursów i deklaracji wsparcia dla e-sportu, ale nie to okazało się najistotniejsze, przynajmniej patrząc z analitycznego punktu widzenia.

350253343857534913

Producent „wygrał” rozdawanymi maszynkami i samą swoją obecnością na PGA 2018. Nie wygłupiwszy się zabawą w wyspecjalizowane maszynki for gamers, Gillette zdołał pokazać graczom, że jest marką dla nich. Wielu gości poznańskiej imprezy to osoby z przedziału wiekowego 15 - 18 lat, które lada moment staną przed wyborem pierwszej maszynki. Jak myślicie, który producent pojawi się w ich głowach jako pierwszy? Odpowiedź jest oczywista.

No dobra, stanowisko Gillette'a to nie tylko bezpośrednia promocja akcesoriów do golenia w cieniu gier, ale także, a może przede wszystkim garść ciekawostek technologicznych. Przykładowo, udostępniono mikroskop, dzięki któremu odwiedzający mogli z naprawdę bliskiej odległości przyjrzeć się ostrzom maszynek – to coś innego, obok setek eksponowanych komputerów i akcesoriów.

Konkurs z firmą Gillette

I oto jeszcze jeden konkurs w ramach PGA 2018. Firma Gillette przekazała nam trzy maszynki do golenia, wielorazowego użytku Mach 3 Start.

350253343857797057

Aby zdobyć jedną z nich, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dobreprogramy, a ponadto odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. Wybierzemy trzy, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi.

Którą postać ze swojej gry ogoliłbyś maszynką Mach 3 Start i dlaczego?

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)