Glance Background — personalizacja ekranu czuwania w Lumii

Glance Background — personalizacja ekranu czuwania w Lumii10.10.2013 21:08
Glance Background — personalizacja ekranu czuwania w Lumii

Nokia w pocie czoła pracuje nad tym, aby zadowolić i zaskoczyć użytkowników smartfonów z serii Lumia. Tym razem przygotowała ona aplikację do personalizacji ekranu czuwania, wprowadzonego wraz z aktualizacją Amber (wyświetlanie zegarka i stanu urządzenia przy wygaszonym ekranie, niczym w klasycznych Nokiach). Program nazywa się Glance Background i dostępny jest w wersji beta. Dzięki niemu będziemy mogli ustawić grafikę dla ekranu czuwania.

350042698696320961

Aplikacja pozwala na wybranie jednego z dostępnych wzorów lub załadowanie własnego zdjęcia. Grafikę można zmodyfikować dzięki kilku filtrom. Oczywiście wyświetlany obraz będzie odpowiednio przeskalowany, a kolory ograniczone, ze względu na oszczędzanie energii (ekran czuwania aktywny jest cały czas). Program jest prosty, ale bardzo ciekawy i unikalny dla smartfonów.

350042698696452033

Glance Background dostępny jest tylko dla serii Lumia z aktualizacją Amber. Aby móc ustawić tło, należy mieć włączony ekran czuwania (menu „podgląd” w ustawieniach), który ze względu na ograniczenia, nie jest dostępny w Lumii 520 i 625. Należy pamiętać, że dodanie grafiki wpływa na krótszy czas pracy na baterii. Glance Background jest dostępny za darmo, można go pobrać bezpośrednio z Windows Phone Store.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)