Głodny w Trasie – zjedz przy drodze, ale tylko w polskich restauracjach

Strona głównaGłodny w Trasie – zjedz przy drodze, ale tylko w polskich restauracjach
26.09.2016 14:23
Głodny w Trasie – zjedz przy drodze, ale tylko w polskich restauracjach

Na Androida jest już dostępna nowa aplikacja przeznaczona dla tych, którzy zgłodnieli w trasie. Głodny w Trasie ma bowiem łączyć cechy aplikacji nawigacyjnej i restauracyjnej, proponując użytkownikowi najlepsze przydrożne punkty gastronomiczne. Ale nie wszystkie.

Głodny w Trasie wymaga rejestracji, choć nie sposób dokładnie sprecyzować w jakim celu. Dokonać jej można oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Następnie użytkownik zyskuje dostęp do określenia swoich preferencji kulinarnych i nie tylko.

Wybrać można między innymi pomiędzy miejscami oferującymi nocleg, przyjaznymi mamom lub zwierzętom, wegetariańskimi, oferującymi alkohol, Wi-Fi, a także wystawiającymi faktury VAT. Każdy może zatem znaleźć coś dla siebie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po wyruszeniu w trasę, aplikacja wyświetli najlepsze restauracje czy zajazdy spełniające wyznaczone wcześniej przez użytkownika wymagania. Wówczas będzie można uruchomić opartą na usługach Google nawigację. Aplikacja wyświetli także powiadomienia o pobliskim interesującym miejscu – z jego poziomu można uruchomić nawigację bądź zadzwonić do restauracji.

Nie ma wątpliwości, że ograniczenie listy punktów do przydrożnych jest świetnym pomysłem i znajdzie wielu użytkowników. Za całkowicie chybioną należy jednak uznać niezwykle nośną w ostatnim czasie otoczkę patriotyzmu gospodarczego:

Dodatkowo program wspiera wyłącznie polskich restauratorów, a zagraniczne sieci nie są w nim uwzględnione.

Słowo dodatkowo jest tutaj całkowicie na wyrost, gdyż nietrudno wyobrazić sobie, że jedynie ogranicza to możliwości użytkowników. Jeżeli zaś ktoś chciałby realizować swój patriotyzm w kwestii konsumpcji, to wystarczyło uruchomić odpowiedni tryb, w którym zagraniczni restauratorzy byliby odfiltrowywani.

Sukces aplikacji dostępne w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)