Głośniki bezprzewodowe - idealne na wyjazd. Zobaczcie nasze zestawienie

Głośniki bezprzewodowe - idealne na wyjazd. Zobaczcie nasze zestawienie

Głośniki bezprzewodowe - idealne na wyjazd. Zobaczcie nasze zestawienie
23.07.2019 07:20, aktualizacja: 24.07.2019 14:12

Głośniki mobilne to świetna opcja na wakacyjne wyjazdy. Sprawdzą się świetnie na imprezach w plenerze, grillach, piknikach czy podczas zabawy np. na plaży. Jaki głośnik bezprzewodowy wybrać, na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

[img=głośnikimobilny]TOP 5: Głośniki mobilne - nasz wybórGŁOŚNIK MOBILNY JBL XTREME 2 CZARNY

Jaki głośnik mobilny wybrać? Przede wszystkim głównym wyznacznikiem przy wyborze głośnika Bluetooth powinna być jakość dźwięku. Ciężko to oczywiście przetestować kupując sprzęt w sieci, ale bez trudu znajdziemy w internecie recenzję wielu popularnych modeli, dzięki czemu łatwiej nam będzie podjąć decyzję o zakupie sprzętu.

Jeśli chodzi o parametry techniczne to jednym z najważniejszych będzie pasmo przenoszenia. Najlepsze głośniki Bluetooth będą obejmować częstotliwość od 60 do 20 000 Hz. Kolejną rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę to nienatężenie dźwięku, które będzie zależeć od mocy głośnika. W przypadku przenośnych modeli będzie to między 6 a 10 watów.

[img=głośnikimobilne]W przypadku głośników przenośnych nie bez znaczenia będzie także pojemność akumulatora. Niektóre modele działają około 2 godzin, podczas gdy inne - aż do 10 godzin. Ostatnie co może przykuć naszą uwagę, to funkcje dodatkowe, jak możliwość podłączenia więcej niż jednego głośnika do danego urządzenia odtwarzającego muzykę, dzięki czemu możemy np. dźwięk stereo.

Jaki głośnik mobilny wybrać? Głośniki bezprzewodowe stają się coraz popularniejsze, dzięki czemu na rynku znajdziemy zarówno modele za ok. 50 zł, jak i o wiele droższe. W zależności od naszych potrzeb i budżetu, możemy dobrać taki model, który najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)