GOG.com oferuje ponad 20 tytułów w obniżonej cenie

Strona głównaGOG.com oferuje ponad 20 tytułów w obniżonej cenie
21.03.2014 18:53
GOG.com oferuje ponad 20 tytułów w obniżonej cenie

Zapowiada się na weekend z tanimi grami. Poza ofertą promocyjną Steama, mamy do wyboru także kilkanaście klasycznych gier w obniżonej cenie w serwisie GOG.com.

Worms Forts: Under Siege (PS2, Xbox, PC) - Trailer

W wyprzedaż zaoferowano nam aż trzy odsłony z serii Worms. Mamy więc drugą część, Worms United oraz Worms Forts: Under Siege. Osoby pamiętające robale strzelające do siebie z bazook i wybuchające babcie powinny być zachwycone.

Fani strategi na pewno zainteresują się Imperial Glory toczącą się w epoce napoleońskiej. Gracz zarządza wybranym przez siebie imperium na prawie każdej płaszczyźnie – zarówno politycznej (wewnętrznej i zewnętrznej), jak i wojskowej, technologicznej, ekonomicznej, a także odpowiada za dyplomację. Kluczowy jest wybór imperium, gdyż każde posiada swoje wady i zalety. Inną dostępną strategią jest Praetorians, osadzona w czasach starożytności. Możemy w niej pokierować działaniami Rzymian, Egipcjan lub Gallów i sprawdzić się w trzech kampaniach, które łącznie mają ponad 20 misji.

Uwagę niektórych może przyciągnąć produkcja World Rally Fever: Born on the Road z 1996 roku. Gracz będzie musiał wykazać się w niej zręcznością, ponieważ podczas wyścigu napotka na wiele przeszkód jak stogi siana, ogrodzenia czy nawet zwierzęta. Tytuł utrzymany jest w stylizacji anime, co może podobać się osobom, które fascynują się kulturą wschodu.

Poza tanimi grami, serwis oferuje nam także zakup preordera Ether One, surrealistycznej przygodówki o mężczyźnie, który potrafi eksplorować umysły innych ludzi, za 16,99 dolarów. W tej cenie otrzymamy także upgrade Deluxe Edition, warty 14,99 dolarów.

Wszystkie gry z promocji (poza zestawem Commandos 2+3 za 2,99 dolarów) dostępne są w cenie 1,79 dolarów. Wyprzedaż potrwa do 25 marca. Pełna lista gier znajduje się na stronie GOG.com.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)