GOG.com oferuje ponad 20 tytułów w obniżonej cenie

GOG.com oferuje ponad 20 tytułów w obniżonej cenie

GOG.com oferuje ponad 20 tytułów w obniżonej cenie
Karolina Kowasz
21.03.2014 18:53, aktualizacja: 24.03.2014 11:08

Zapowiada się na weekend z tanimi grami. Poza ofertą promocyjną Steama, mamy do wyboru także kilkanaście klasycznych gier w obniżonej cenie w serwisie GOG.com.

Worms Forts: Under Siege (PS2, Xbox, PC) - Trailer

W wyprzedaż zaoferowano nam aż trzy odsłony z serii Worms. Mamy więc drugą część, Worms United oraz Worms Forts: Under Siege. Osoby pamiętające robale strzelające do siebie z bazook i wybuchające babcie powinny być zachwycone.

Fani strategi na pewno zainteresują się Imperial Glory toczącą się w epoce napoleońskiej. Gracz zarządza wybranym przez siebie imperium na prawie każdej płaszczyźnie – zarówno politycznej (wewnętrznej i zewnętrznej), jak i wojskowej, technologicznej, ekonomicznej, a także odpowiada za dyplomację. Kluczowy jest wybór imperium, gdyż każde posiada swoje wady i zalety. Inną dostępną strategią jest Praetorians, osadzona w czasach starożytności. Możemy w niej pokierować działaniami Rzymian, Egipcjan lub Gallów i sprawdzić się w trzech kampaniach, które łącznie mają ponad 20 misji.

Uwagę niektórych może przyciągnąć produkcja World Rally Fever: Born on the Road z 1996 roku. Gracz będzie musiał wykazać się w niej zręcznością, ponieważ podczas wyścigu napotka na wiele przeszkód jak stogi siana, ogrodzenia czy nawet zwierzęta. Tytuł utrzymany jest w stylizacji anime, co może podobać się osobom, które fascynują się kulturą wschodu.

Poza tanimi grami, serwis oferuje nam także zakup preordera Ether One, surrealistycznej przygodówki o mężczyźnie, który potrafi eksplorować umysły innych ludzi, za 16,99 dolarów. W tej cenie otrzymamy także upgrade Deluxe Edition, warty 14,99 dolarów.

Wszystkie gry z promocji (poza zestawem Commandos 2+3 za 2,99 dolarów) dostępne są w cenie 1,79 dolarów. Wyprzedaż potrwa do 25 marca. Pełna lista gier znajduje się na stronie GOG.com.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)