GOG.com szuka pracowników do biura w Warszawie

GOG.com szuka pracowników do biura w Warszawie31.03.2014 14:25
GOG.com szuka pracowników do biura w Warszawie

Jeżeli gry komputerowe są waszą pasją, mieszkacie w Warszawie (bądź nie macie nic przeciwko zamieszkaniu tam), a do tego szukacie pracy, to macie doskonałą okazję dostać się do GOG.com, które ogłosiło na swojej stronie głównej, że poszukuje nowych pracowników.

350048601759770561

Na obecną chwilę, firma poszukuje m.in. programistów ze znajomością PHP, MySQL i typowych protokołów, takich jak DNS, TCP/IP, HTTP, SMTP, FTP. Osoby, które są dobre w HTML-u, CSS-ie i JavaScripcie także mają duże szanse na zatrudnienie. Jeżeli ktoś może pochwalić się mistrzowskim opanowaniem C++ (minimum 4 lata doświadczenia), ma możliwość odnalezienia się jako główny inżynier oprogramowania.

Nie tylko kodowaniem i tworzeniem stron jednak firma stoi. Ludzie posiadający silne zdolności analityczne, kreatywni, uczciwi, z pasją, mogą ubiegać się o stanowisko dyrektora marki. Wymagane jest jednak co najmniej 5 lat doświadczenia w podobnej pracy. Ponadto, niezależnie od stanowiska o jakie będziecie chcieli się ubiegać, będzie wam potrzebna doskonała znajomość języka angielskiego.

Wszystkie oferty możecie znaleźć tutaj. Szukającym pracy życzymy powodzenia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)