Google Assistant na każdym smartfonie! Dostępny już teraz w testach beta

Google Assistant na każdym smartfonie! Dostępny już teraz w testach beta

Google Assistant na każdym smartfonie! Dostępny już teraz w testach beta
11.02.2017 21:04, aktualizacja: 11.02.2017 21:15

Użytkownicy Androida, którzy biorą udział w testach beta aplikacji Google, mogą pobrać jej nową wersję, oznaczoną numerem 6.13. Trzeba przyznać, że stanowi ona spore zaskoczenie. Google zrezygnowało z udostępniania swojego asystenta na wyłączność na Pixelach i Nexusach – Assistant jest już, czy raczej niedługo będzie, ogólnodostępny.

  • Moto G3
  • Xiaomi Redmi Note 3
[1/2] Moto G3

Asystenta Google na swoim Alcatelu Idolu 4 odkrył jeden z czytelników Android Police. Po instalacji wersji beta, wystarczyło przycisnąć palec na środkowym przycisku funkcyjnym, aby wyświetlił się komunikat o dostępności Google Assistant.

Nie jest on jednak aktywny dla wszystkich. Nie udało się jeszcze ustalić, jaki czynnik decyduje o jego dostępności, nie chodzi jednak o model urządzenia: na przykład w przypadku Xiaomi Redmi Note 3 niektórzy użytkownik zgłasza dostępność, inni zaś brak. W przypadku wszystkich naszych urządzeń na Google Assistant trzeba będzie jeszcze poczekać.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

To zresztą nie jedyna ważna nowość, jaka pojawiła się w tej wersji. Do aplikacji Google zawitał także tryb wersji uproszczonej. Wyszukiwarka wyświetla wówczas tylko wyniki bez dodatkowych paneli, co ma zmniejszyć ilość pobieranych danych. Aktualna wersja aplikacji Google znajduje się w naszym katalogu, zaś dołączyć do testów beta można po przejściu Google Play.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)