Google Duplex może jeszcze więcej. Obietnice z Google I/O 2019 wchodzą w życie

Google Duplex może jeszcze więcej. Obietnice z Google I/O 2019 wchodzą w życie

Google Duplex otrzymuje nowości zapowiadane w maju, fot. Getty Images
Google Duplex otrzymuje nowości zapowiadane w maju, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
21.11.2019 18:00

Google Duplex otrzymuje zapowiadane funkcje, które zwiększą jego możliwości. Chodzi o wykorzystanie głosowego asystenta do wyręczania użytkownika w zamawianiu różnych usług. Duplex nie jest na razie dostępny w Polsce, ale zyskał właśnie nowe opcje.

Zmiany, o których mowa, były sygnalizowane przez producenta jeszcze podczas konferencji Google I/O 2019 w maju. Potwierdzono wówczas, że Duplex będzie dalej intensywnie rozwijany i przyda się nie tylko do zamawiania stolika w restauracji przez telefon, ale i do realizowania "zleceń" w internecie.

Do możliwości Google Duplex dołącza zamawianie biletów do kin. Producent informuje o zgodności z 70 kinami i sieciami zamawiania biletów w Wielkiej Brytanii. Filmy można wyszukać z poziomu aplikacji Google, a następnie zamówić bilety z pomocą Asystenta.

Next Generation Google Assistant: Demo 2 at Google I/O 2019

Niestety, na razie nie wiadomo czy i kiedy Duplex będzie dostępny w innych językach niż angielskim i kiedy mógłby trafić do Polski. Warto jednak pamiętać, że sam Asystent jest już od dłuższego czasu dostępny w Polsce, toteż rozszerzenie jego możliwości powinno być tylko kwestią czasu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)