Google Instant w Chrome dla Mac OS X

Google Instant w Chrome dla Mac OS X

13.10.2010 11:41

Google wprowadził usługę Google Instant w Chrome dla systemu Mac OS X. Wkrótce zapewne pojawi się ona także w stabilnym wydaniu przeglądarki internetowej.

Szybkie wyszukiwanie podczas wpisywania zapytań zostało wcześniej udostępnione dla wersji Chrome na Windowsa. Teraz funkcję wprowadzono w najnowszych nocnych wydaniach przeglądarki również dla Mac OS X. Dostępna jest ona na razie z poziomu about:labs, można się spodziewać jednak, że wkrótce trafi do stabilnego wydania przeglądarki firmy Google. Aby skorzystać z usługi należy aktywować ją w Chrome Labs, a następnie zrestartować przeglądarkę. Jeśli chodzi o wydanie przeglądarki dla Windowsa, opuściła ona Chrome Labs. W Chromium dostępna jest już w preferencjach programu.

Można spodziewać się, że w kolejnej aktualizacji Chrome Google Instant pojawi się jako opcjonalna funkcja. Użytkownicy innych przeglądarek zapewne również będą mogli skorzystać z szybkiego wyszukiwania. Pracownicy firmy Google zapewne już pracują nad odpowiednimi dodatkami dla Firefoksa czy Internet Explorera. Działanie Google Instant w Chrome na Mac OS X można obejrzeć na krótkim klipie zamieszczonym w serwisie YouTube.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)