Google jeszcze raz próbuje z Google+. Tym razem bez niskiej jakości komentarzy

Google jeszcze raz próbuje z Google+. Tym razem bez niskiej jakości komentarzy

17.01.2017 22:53, aktual.: 18.01.2017 10:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie lada zaskoczeniem może być opublikowany dziś na oficjalnym blogu Google, Google+.

Można godzinami rozwodzić się nad tym, dlaczego Google+, mimo że bez wątpienia ma swoje zalety, nigdy nie stało się globalną społecznościową potęgą, a jedynie miejscem dla wąskiego grona oddanych użytkowników. Ważniejsze jednak, że Google ogłosiło dziś liczne nowości, jakie trafią do aplikacji mobilnych i przeglądarkowej wersji serwisu. Ich pomysłodawcami są w dużej mierze sami członkowie społeczności.

Obraz

Ciekawie zapowiada się funkcja odfiltrowywania mało wartościowych komentarzy. Te z najmniejszą liczbą plusów będą domyślnie ukrywane, zaś żeby je zobaczyć trzeba będzie wybrać z menu pozycję, dzięki której wyświetlone zostaną wszystkie. Pomysł jest kontrowersyjny i trudno liczyć na to, aby sprawdził się w przypadku ogromnej społeczności, ale o filtrze ukrywającym niskiej jakości komentarze nikt nam marzyć nie zabroni.

Ponadto w przeglądarkowej wersji serwisu, gdzie rzeczywiście publikowanych jest sporo świetnych profesjonalnych zdjęć, możliwe będzie ich przybliżanie. Ponadto do Google+ wrócą także wydarzenia, zapewne ściśle zintegrowane z Gmailem. Czyżby zatem Google naprawdę planowało jeszcze raz spróbować tchnąć życie w serwis? Jego nowa odsłona zastąpi całkowicie dotychczasową 24 stycznia.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)