Google Maps pokaże uliczne korki także w Polsce

Google Maps pokaże uliczne korki także w Polsce

14.07.2011 16:20

W ramach live traffic w Google Maps dodano kolejnych 13 państw, w tym Polskę. Z usługi ucieszą się najbardziej kierowcy, którym zależy na informacjach o miejskich korkach.

Oprócz Polski z bieżących informacji o ulicznych korkach skorzystają obywatele takich państw jak Austria, Belgia, Czechy, Dania, Hiszpania, Niemcy, Irlandia, Izrael, Luksemburg, Holandia, Słowacja i Szwajcaria. Google poinformował na swoim blogu, że z live traffic można już skorzystać w ramach Google Maps dla Androida, iOS, a także w innych urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu. Usługa dostępna jest również w ramach Google Maps Navigation. Internauci mogą też głosować na miasta, które chcieliby ujrzeć w ramach Google Street View.

To już kolejna aktualizacja Google Maps w ostatnim czasie. Tydzień temu informowaliśmy o wprowadzeniu komunikacji miejskiej w ramach funkcji Transit Navigation w aplikacji dla Androida. Google zaktualizował też e-sklep z programami dla swojego mobilnego systemu. Warto zauważyć, że podobną usługę do live traffic oferuje już w Polsce Targeo. Z serwisu o korkach miejskich można skorzystać w telefonach z systemami iOS, Android i Bada.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)