Google Play Pass w Polsce. Darmowy okres próbny i subskrypcja za 22,99 zł miesięcznie

Google Play Pass w Polsce. Darmowy okres próbny i subskrypcja za 22,99 zł miesięcznie01.10.2020 11:25
Google Play Pass wchodzi do Polski, fot. Getty Images
Google Play Pass wchodzi do Polski, fot. Getty Images

Google Play Pass wchodzi na polski rynek. Użytkownicy Androida, którzy są zainteresowani mobilnymi grami i ciekawymi aplikacjami, mogą więc zdecydować się na opłacanie abonamentu, by zyskać dostęp do do setek gier i aplikacji. Chodzi o programy bez reklam i zakupów wewnątrz aplikacji.

Na początek oferowany jest darmowy okres próbny, zaś potem abonament Google Play Pass można opłacać na dwa sposoby. W przypadku miesięcznego rozliczenia pobierana kwota to 22,99 zł, ale dużo bardziej opłaca się subskrypcja roczna, za którą trzeba zapłacić 139,99 zł – zamiast ponad 275 złotych, jak wyszłoby z comiesięcznego opłacania Play Pass przez rok.

Co ważne, Google podaje, że administratorzy Play Pass mogą udostępniać swoją subskrypcję innym członkom rodziny (maksymalnie 5 osobom) na takiej samej zasadzie, jak w przypadku Biblioteki rodzinnej Google Play. Każdy użytkownik zyskuje wówczas własny dostęp, w efekcie czego działania poszczególnych osób nie mają wpływu na doznania czy propozycje sugerowane pozostałym.

Google zaznacza, że w Play Pass co miesiąc będą się pojawiać nowe pozycje. W bazie już teraz można znaleźć takie gry jak Sonic the Hedgehog, Monument Valley, Terraria czy Star Wars: Knights of the Old Republic, a poza tym LIMBO, This War of Mine czy Teslagrad. Do końca tego roku w Play Pass będzie też dostępna między innymi seria Worms studia Team17.

Więcej o Google Play Pass można przeczytać na oficjalnej, polskojęzycznej stronie. Aby zacząć korzystać z Play Pass, konieczne jest zarejestrowanie się z poziomu urządzenia mobilnego (opcja dostępna jest w menu Sklepu Play).

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)