Google poleca rozszerzenia do Chrome

Google poleca rozszerzenia do Chrome

16.07.2010 15:02

Google na oficjalnym blogu opublikował listę dodatków do przeglądarki Chrome, które zarekomendowane zostały przez deweloperów. Warto wybrać coś dla siebie z listy kilkunastu narzędzi.

W sumie deweloperzy wybrali 19 najciekawszych ich zdaniem dodatków dla przeglądarki Chrome. Jakie rozszerzenia najbardziej zainteresowały deweloperów? Są wśród nich narzędzia do sprawdzania pisowni (After the Deadline), słownik Google Dictionary, dodatek sprawdzający aktualizacje wtyczek w przeglądarce (Secbrowsing) czy lista zadań obsługiwana z poziomu Chrome (Remember the Milk).

Deweloperzy polecają też Google Voice - dodatek pozwalający na dostęp do usługi Voice. Można skorzystać z Opinion Cloud (zbiera komentarze z YouTube i Flickra) albo AutoPagera, który automatycznie ładuje kolejne strony na odwiedzanej witrynie internetowej. Ciekawym dodatkiem jest również Turn Off the Lights. Zaciemnia on stronę podczas oglądania klipu wideo. Dzięki temu łatwiej można skupić się na odtwarzanym materiale. Pełna lista polecanych przez deweloperów dodatków dostępna jest na blogu firmy Google.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)