Google Search Event w środę, co nowego?

Google Search Event w środę, co nowego?

06.09.2010 13:55, aktualizacja: 06.09.2010 14:22

Google zaprasza na konferencję Search Event, która odbędzie się w środę w San Francisco. Firma zaprezentuje najpewniej nowe rozwiązania w swojej wyszukiwarce internetowej.

Jak dowiedział się blog Google Operating System, na środę planowana jest konferencja Google Search Event. Podczas spotkania Google zaprezentuje najnowsze rozwiązania dotyczące swojej wyszukiwarki, a także zdradzi niektóre informacje na temat rozwoju usług. Spotkanie poprowadzą pracownicy firmy odpowiedzialni między innymi za rozwój oprogramowania, zarządzanie produktem czy narzędzia wyszukiwania. Google najprawdopodobniej wprowadzi nowy interfejs swojej wyszukiwarki, który pozwoli na podgląd wyników jeszcze podczas wpisywania szukanych haseł. Usługa ta jest już testowana od dłuższego czasu, a w serwisie YouTube można obejrzeć jej prezentację.

Wyświetlanie wyników wyszukiwania w czasie wpisywania znacznie przyśpieszy korzystanie z Google. Zapewne okaże się też świetnym połączeniem z wyszukiwaniem w czasie rzeczywistym. Nie wiadomo natomiast jakie jeszcze nowości zostaną wprowadzone do wyszukiwarki. W zeszłym roku podczas grudniowego Google Search Event wprowadzono możliwość wyszukiwania haseł za pomocą komend głosowych w smartfonach, nową wersję Google Mobile Maps dla Androida czy projekt Google Goggles.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)