Google Toolbar 7 dla Internet Explorera wydany

Google Toolbar 7 dla Internet Explorera wydany

20.04.2011 13:42

Ukazał się Google Toolbar 7 dla przeglądarki Internet Explorer Microsoftu. Wprowadzono między innymi obsługę Google Instant.

Google Toolbar to aplikacja ułatwiająca dostęp do wielu usług stworzonych przez firmę Google. Z poziomu dodatkowego paska narzędzi możemy korzystać z wyszukiwarki Google, blokować wyskakujące okienka typu popup, jak również przeglądać informacje o odwiedzanych stronach (PageRank). Google udostępnił właśnie 7 wersję swojego programu, która przeznaczona jest dla IE w wersji 8 i 9. Wprowadzono między innymi obsługę Google Instant, czyli wyszukiwania w trakcie wpisywania hasła.

Kolejna nowość to rozszerzona możliwość personalizacji Toolbara. Google uprościł jego wygląd, chowając przyciski, z których rzadko korzystamy do zakładki More. Dzięki temu pasek Toolbara zawiera mniej elementów i jest bardziej przejrzysty w obsłudze. Google poinformował też o rozszerzeniu funkcji związanych z ochroną prywatności użytkownika. Za ich pomocą możemy na przykład zablokować PageRank czy inne ustawienia, które wymagają przesyłania informacji. Google Toolbar dostępny jest na razie w wersji angielskiej. Inne wersje językowe zostaną wprowadzone w przyszłym tygodniu i zainstalują się automatycznie.

Google Toolbar 7 dla IE można pobrać z działu PROGRAMY > Internet i komunikacja > Nakładki i dodatki do przeglądarek naszego portalu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)