Google wydał pierwszą aplikację dla Windows Phone 7

Google wydał pierwszą aplikację dla Windows Phone 7

09.11.2010 11:19, aktualizacja: 09.11.2010 11:49

Google wydał swoją pierwszą aplikację dla smartfonów z systemem Windows Phone 7. Google Search umożliwia korzystanie z wyszukiwarki internetowej firmy.

Nowa aplikacja umożliwia standardowe wyszukiwanie, w tym uzależnione od lokalizacji telefonu, przeglądanie obrazków, a także wiadomości. Można skorzystać również z autosugestii podczas wyszukiwania. Google Search korzysta z domyślnej dla Windows Phone 7 wyszukiwarki. Aplikacja nie jest jeszcze dostępna we wszystkich lokalnych wydaniach e-sklepu Microsoftu, ma to się zmienić w najbliższym czasie.

Wprowadzenie aplikacji Google Search do e-sklepu Microsoftu zbiegło się z rozpoczęciem sprzedaży smartfonów z Windows Phone 7 w USA. Premiera systemu natomiast miała miejsce na początku października. Być może Google liczy, że udostępniając swoją wyszukiwarkę pobije Binga, który jest domyślnym, zintegrowanym z systemem narzędziem w Windows Phone 7. Ciekawe, jakiego wyboru dokonają użytkownicy smartfonów - czy pozostaną przy domyślnym rozwiązaniu, czy też kierując się doświadczeniami z komputerów, skorzystają z rozwiązania firmy Google?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)