Gra Hearthstone już nudziła? Nowe rozszerzenie dodaje przeszło setkę kart

Gra Hearthstone już nudziła? Nowe rozszerzenie dodaje przeszło setkę kart

Gra Hearthstone już nudziła? Nowe rozszerzenie dodaje przeszło setkę kart
25.08.2015 09:31, aktualizacja: 25.08.2015 09:46

Karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft, dostępna za darmo na PC oraz urządzenia przenośne, doczekała się kolejnego dużego dodatku. Wielki Turniej, gdyż tak się on nazywa, przede wszystkim wprowadza przeszło 130 świeżych kart, z których można stworzyć własną talię. Oznacza to wiele nowych możliwości taktycznych w starciach. Rozszerzenie ujęto w ramy rycerskich pojedynków dla śmiałków oraz awanturników.

Wielki Turniej – zwiastun PL

Konkretnie to otrzymujemy 132 karty o różnorakich właściwościach, w tym takie, które mogą zostać zainspirowane do walki. Wybrane z nich normalnie może nie zachwycają statystykami, ale kiedy tylko gracz użyje mocy swojego bohatera, ich możliwości bojowe wzrosną czy pozwolą one przykładowo przywoływać szybko kolejne stwory, a więc błyskawicznie poszerzać szeregi własnej armii. Ta wprowadzana mechanika istotnie wpłynie na wygląd starć, mogąc przewrócić ich wynik nawet do góry nogami.

Do tego dochodzi teraz przywoływanie po losowej karcie stwora od każdego gracza, by ten ze sługusem o większym koszcie użycia uzyskał dodatkowe efekty w trakcie danej partii. Trochę to inspirowane taką naszą znaną grą w wojnę. Ponadto zajadli karciarze mogą liczyć na ciekawe bonusy pod koniec sezonu, jeżeli grają regularnie i poprawiają swoją rangę. Najlepsi dostaną skrzynie ze skarbami, a w nich między innymi złote karty i pył. Ta funkcjonalność zakulisowo weszła w życie wraz z ostatnią aktualizacją .

Z ciekawostek warto wymienić jeszcze kolejną nową planszę do rozgrywania walk plus ważne zmiany przy starciach na Arenie. Uczestnicy zabawy mają obecnie szansę zgarnąć pakiety kart z podstawowego wydania Hearthstone, jak i dodatków, więc niekoniecznie od razu należy bawić się w mikrotransakcje, aby położyć ręce na nowych opcjach. Wszystkie wprowadzone karty do wglądu dostępne są na Facebooku gry.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)