Grill, którym naładujesz w lesie telefon

Grill, którym naładujesz w lesie telefon

Grill, którym naładujesz w lesie telefon
Karolina Kowasz
21.05.2014 13:17, aktualizacja: 29.05.2014 08:44

Chciałbyś wyjechać pod namiot, ale boisz się, czy bateria w smartfonie wytrzyma kilka dni? W takim razie od teraz nie masz już wymówki, bo dzięki zbiórce na Kickstarterze powstanie grill, który nie tylko przypiecze steki, ale także naładuje telefon czy iPada w zaledwie pół godziny.

Projekt już w tym momencie skazany jest na sukces. Twórcy grilla liczyli na zebranie 45 tysięcy dolarów, które pozwoliłby na jego stworzenie i rozwój. Na obecną chwilę zebrali już prawie dziesięciokrotność tej kwoty.

Nie jest to jednak pierwszy tego typu pomysł BioLite. Już kilka lat temu firma wypuściła na rynek podobny produkt. BioLite CampStove jest mniejszą wersją BaseCamp, która także pozwala na grillowanie czy podgrzanie wody w czajniku przy użyciu małej ilości drewna, chrustu, liści czy innego ekologicznego i łatwo dostępnego rozwiązania. Jednocześnie wyzwalające się ciepło zamieniane jest w energię elektryczną, która pozwala na naładowanie urządzenia mobilnego.

Do końca zbiórki na Kickstarterze pozostało jeszcze 25 dni. Maniacy grillowania w dziczy zdecydowanie powinni rozważyć wsparcie tego projektu, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nawigacja czy telefon będą potrzebne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)