Grudniowe spotkanie użytkowników Adobe Creative Suite

Grudniowe spotkanie użytkowników Adobe Creative Suite

08.12.2009 18:08, aktualizacja: 08.12.2009 18:48

W najbliższy piątek, 11 grudnia odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie Adobe Creative Suite User Group in Poland (ACSUG).

Tym razem nie będzie tematu wiodącego, jednak spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Będzie mowa o poprawkach w plikach PDF przy użyciu Acrobat 9, budowaniu systemów zarządzania treścią w Dreamweaverze, automatycznym tworzeniu grafiki w Photoshopie, a także o tajemnicach Adobe Bridge. Będzie można również porozmawiać o nowościach jakich można się spodziewać kolejnych wydaniach aplikacji z pakietu CS. Tradycyjnie już spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy IT Media w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 88 o godzinie 17:00.

ACSUG to grupa entuzjastów oprogramowania Adobe. Członkowie grupy uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach, których celem jest przede wszystkim wymiana doświadczeń, prezentacja różnorodnych nowości oraz prelekcje związane z tematyką szeroko rozumianego oprogramowania firmy Adobe. Aby zostać członkiem Adobe Creative Suite User Group in Poland wystarczy być użytkownikiem legalnego oprogramowania firmy Adobe, zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego i regularnie uczestniczyć w spotkaniach. Założycielem i menedżerem grupy jest Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Expert, pierwszy Autoryzowany Instruktor firmy Adobe w Polsce, którego mieliśmy przyjemność gościć podczas zlotów naszych Czytelników

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)