Gry na Unreal Engine 3 we Flashu 11 coraz bliżej

Gry na Unreal Engine 3 we Flashu 11 coraz bliżej

12.03.2012 12:00

Technologia Unreal Engine, promowana aktualnie w trzecim wydaniu przez Epic Games, stała się bazą dla naprawdę wielu współczesnych gier. Jej twórcy od jakiegoś czasu pracują nad opcją uruchomienia tytułów na niej opartych bezpośrednio w przeglądarce - dzięki technologii Flash i dodanemu w wersji 11 wsparciu dla sprzętowego przyśpieszenia generowania grafiki. Sami możemy sprawdzić już, co nas czeka w przyszłości.

Producent niestety nie ma w planach szerszego upublicznienia specjalnego dema gry Unreal Tournament III we Flashu 11, przygotowanego z myślą o promowaniu rozwiązania, niemniej w zaciszu własnego domu pozwala nam na pozwiedzanie zamku w testówce Epic Citadel. To odpowiednio spreparowana przygoda, niegdyś demonstrująca możliwości Unreal Engine na urządzaniach z systemem iOS. Pewna jaskółka growej wiosny.

Epic utrzymuje, że tytuły przełożone na Flasha 11 działają w tej chwili z szybkością 70 procent oryginału. Przy dostępności technologii bezpośrednio w przeglądarce WWW to pomijalny spadek wydajności. Do tego oczywiście firma nie stoi w miejscu z optymalizacjami. Niedługo ponoć mamy doczekać się chociażby sławetnego tech-demka Samarytanin, napakowanego zaawansowanymi efektami graficznymi...

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)