Gry Ubisoftu w Humble Bundle, w tym Far Cry, Assassin's Creed i Splinter Cell

Gry Ubisoftu w Humble Bundle, w tym Far Cry, Assassin's Creed i Splinter Cell

Gry Ubisoftu w Humble Bundle, w tym Far Cry, Assassin's Creed i Splinter Cell
03.02.2016 08:52

Początek lutego już okazuje się być naszpikowany fantastycznymi okazjami dla graczy. Electronic Arts za darmo rozdaje na Originie Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku, a niespodziewanie też Ubisoft w ramach współpracy z Humble Bundle zaoferował nam naprawdę atrakcyjne pozycje za śmieszne pieniądze. Wystarczy jeden dolar, aby stać się posiadaczem trzech nie tak starych tytułów, które dostarczą wiele godzin rozrywki.

350172214525650881

Minimalna stawka gwarantuje otrzymanie kluczy Steam na strzelankę Call of Juarez: Gunslinger i wyjątkowy projekt Grow Home, a także Uplay na platformówkowy hit Rayman Origins. Za tą cenę naprawdę nie ma co wybrzydzać. Zrównując się ze średnią wpłat (obecnie niecałe 7 dolarów) dorzucamy sobie do tego klucze Uplay na strzelankę Far Cry 3, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist i wyjątkowe Assassin's Creed Chronicles: China. Do tego dochodzą gry niespodzianki, tradycyjnie na razie wciąż nieujawnione.

Otwierając szerzej portfel, za 15 dolarów paczkę wzbogacimy o wersję Uplay Assassin's Creed: Rogue oraz wyścigów The Crew. W końcu zaś 75 dolarów, czyli wcale niemało jak na Humble Bundle, przyniesie zamówienie przedpremierowe na Tom Clancy's The Division wraz z koszulką z motywem z gry plus kuponem zniżkowym 66 procent na trzy gry Ubisoftu dostępne w sklepie Humble Store, z wyłączeniem kilku nowszych tytułów.

Na podjęcie decyzji czy chcecie w to wchodzić macie prawie dwa tygodnie, należy jednak uwzględnić, że średnia wpłat przez ten czas jeszcze podskoczy. Pieniądze komputerowców standardowo dzielone są między wydawcę, w tym przypadku Ubi, pomysłodawców Humble Bundle i instytucje charytatywne, konkretnie powiązane z grami Extra Life plus Stack Up. Osobno wszystkie gry z najnowszej paczki promocyjnej wyceniono na 157 dolarów. Sam Rayman niemniej to bite godziny świetnej rozrywki.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)