HBO GO w prezencie dla wybranych klientów Cyfrowego Polsatu

HBO GO w prezencie dla wybranych klientów Cyfrowego Polsatu

HBO GO w prezencie dla wybranych klientów Cyfrowego Polsatu
18.07.2014 17:23, aktualizacja: 19.07.2014 09:17

Abonenci Cyfrowego Polsatu do końca wakacji mogą bez żadnych opłat, korzystać z zasobów HBO GO. Oferta ograniczona jest dla posiadaczy wybranych dekoderów i minimum pakietu Familijny HD.

HBO GO jest internetowym serwisem wideo na żądanie, dostępnych w nim jest ponad 2000 godzin filmów i seriali. Wśród dostępnych materiałów znajdziemy największe filmowe produkcje oraz kultowe seriale jak Gra o Tron, Rodzina Soprano oraz Kompania braci. Z zasobów HBO GO możemy korzystać na komputerze, mobilnym urządzeniu z iOS, Androidem i Windows Phone, Smart TV oraz wybranych na dekoderach wyposażonych w aplikację HBO GO.

Obraz

Cyfrowy Polsat dla swoich klientów przygotował nową, atrakcyjną promocję. Posiadacze wybranych dekoderów (MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 lub PVR HD 7000) wyposażonych w aplikację HBO GO oraz posiadający pakiet Familijny HD lub wyższy, mogą do końca sierpnia zupełnie za darmo oglądać materiały dostępne na HBO GO. Warto pamiętać, że jeśli chcemy skorzystać z tej oferty nasz dekoder musi być podłączony do Internetu. Po zakończeniu promocji, użytkownicy chcący przedłużyć dostęp do tego serwisu wideo na żądanie zmuszeni będą do dokupienia pakietu HBO HD HBO GO.

Z nowej promocji przygotowanej dla klientów Cyfrowego Polsatu naprawdę warto skorzystać, chociażby ze względu na bogatą listę filmów i seriali w HBO GO. Zwłaszcza, że obecnie w telewizji możemy obejrzeć głównie powtórki programów i raczej niezbyt dobre filmy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)