Horizon TV – nowa usługa od UPC daje dostęp do telewizji na wielu urządzeniach

22.05.2014 11:45, aktual.: 22.05.2014 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa usługa od UPC Polska pozwoli na oglądanie telewizji oraz filmów na żądanie na ekranach urządzeń mobilnych i komputerów.

Dla wielu osób tradycyjna telewizja staję się rozrywką coraz nudniejszą i bardziej ograniczoną względem tego, co oferuje wiele serwisów internetowych. W związku z tym firmy, aby nie stracić klientów, ciągle dodają nowe usługi. UPC Polska wprowadza do Polski znaną swoją platformę Horizon TV, pozwalającą oglądać telewizję na różnych urządzeniach.

Nowa usługa daje możliwość oglądania naszych ulubionych programów na tablecie, smartfonie lub ekranie komputera. Horizon TV zapewni nam dostęp do niemal 100 polskich i zagranicznych kanałów telewizyjnych w domu oraz do ponad 70 poza domem, kiedy łączymy się z Internetem przez łącza innych dostawców. Dodatkowo ta usługa to kilkaset filmów i programów na żądanie, funkcja zdalnego nagrywania i przypominania. Rodzice powinni być zadowoleni z funkcji Kontrola Rodzicielska, która blokuje dzieciom dostęp do wybranych kanałów. Z tej platformy możemy korzystać jednocześnie na maksymalnie trzech urządzeniach.

Obraz

Z Horizon TV skorzystają abonenci pakietów Max Extra HD i Select Extra HD, którzy posiadają usługi internetowe UPC. Klienci korzystający z pierwszego pakietu dostaną dostęp za darmo, natomiast użytkownicy drugiego pakietu, po 31 lipca będą musieli dodatkowo płacić 5 zł miesięcznie.

Klienci UPC chcący skorzystać z Horizon TV, muszą zalogować się z wykorzystaniem konta Moje UPC, na tej stronie lub w aplikacjach dostępnych na urządzeniach z Androidem (wersja minimum 4.0, do pobrania w naszej bazie) oraz iOS (wersja 6 lub nowsza). Niestety aplikacji dla Windows Phone obecnie nie ma, co jest dość dziwną decyzją, patrząc na udział tego mobilnego systemu operacyjnego w Polsce.

Usługa zapowiada się ciekawie. Dzięki temu, że z Horizon TV możemy korzystać na kilku urządzeniach jednocześnie, nikt nie będzie musiał zrezygnować ze swojego ulubionego programu. Obecnie lista dostępnych filmów na żądanie jest dość uboga, ale z czasem dodane zostaną kolejne tytuły. Jeśli cena ich wypożyczenia będzie na normalnym poziomie, może być naprawdę interesująco. Świetnie, że UPC Polska robi coś sensownego by zachęcić klientów do skorzystania z własnych usług, a opłata 5 zł w przypadku pakietu Max Extra HD według mnie jest atrakcyjna.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)