Horror Until Dawn na wyłączność dla PS4 w sierpniu. Oby nie straszył tylko ceną

Horror Until Dawn na wyłączność dla PS4 w sierpniu. Oby nie straszył tylko ceną

Horror Until Dawn na wyłączność dla PS4 w sierpniu. Oby nie straszył tylko ceną
26.05.2015 18:44

Nowa generacja konsol już dość dawno zagościła się na rynku, a tymczasem gier na wyłączność dla poszczególnych systemów wciąż mamy znikomą ilość. Tym bardziej należy więc cieszyć się z nowych wieści o Until Dawn, wyjątkowym horrorze tworzonym tylko na PlayStation 4. Projekt zadebiutuje wreszcie na rynku 28 sierpnia, zaś w jego pełnej polskiej wersji usłyszymy kilka młodziutkich gwiazd, znanych głównie z telewizji.

Polskie głosy Until Dawn | Tylko na PlayStation

Obsada angielskiej wersji już potrafiła ucieszyć. Cyfrowo odwzorowano między innymi śliczne Meaghan Martin, Nichole Bloom czy Galadrielę Stineman i to ich tragiczne losy gracz śledzić będzie kurczowo trzymając pada. W rodzimej wersji gry zobaczymy te same dziewczyny, ale usłyszymy już głosy Marty Wierzbickiej (znanej z Na Wspólnej), Oli Szwed oraz Mai Bochosiewicz. Tajemnicą pozostaje, kto wcieli się w Hayden Panettiere, która stała się twarzą nadchodzącej gry, tworzonej z myślą o młodzieży. Z ról męskich, warto wspomnieć o występowaniu tu charyzmatycznego Petera Stormare.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W kategoriach kina grozy, Until Dawn to tzw. slasher. W obrazach tego typu niewielka grupa nastolatków zazwyczaj trafia do jakiegoś odludnego miejsca, gdzie miała bardzo imprezować, ale na miejscu robi się mrocznie, bo powoli wymordowuje ich tajemniczy oprawca. Takiego właśnie scenariusza trzymają się zdolni deweloperzy z Supermassive Games. Umiejscowiony na zaśnieżonym odludziu projekt narodził się jako tytuł na PS3, mający iść w ślady zaktualizowanej wersji Heavy Rain oraz demonstrować możliwości zastosowania kontrolera Move. Po drodze jednak wydające go Sony zdecydowało się zainwestować w grę więcej pieniędzy, by produkcja mogła pokazać moc PlayStation 4.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Horror pojawi się na rynku w przynajmniej trzech edycjach: zwykłej oraz poszerzonej i kolekcjonerskiej z dodatkami. Gracze, którzy zdecydują się szybko złożyć zamówienie przedpremierowe, poznają dodatkową scenę. Sugerowana cena tytułu to 259 złotych za wydanie podstawowe. Cena straszna w porównaniu do najnowszych hitów PC, miejmy jednak nadzieję, że wyciąganie pieniędzy z portfela przy kasie w sklepie to nie będzie jedyny podnoszący ciśnienie moment, jeżeli chodzi o całą przygodę z Until Dawn...

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)