Hostessy, cosplay i ostatnia szansa na nagrody. Kończą się konkursy IEM 2016!

Hostessy, cosplay i ostatnia szansa na nagrody. Kończą się konkursy IEM 2016!

Hostessy, cosplay i ostatnia szansa na nagrody. Kończą się konkursy IEM 2016!
Krzysztof Fiedor
08.03.2016 15:31, aktualizacja: 02.06.2016 13:18

Choć finały Intel Extreme Masters 2016 zakończyły się w niedzielę, my jeszcze nie zakończyliśmy akcji powiązanych z tą imprezą. Na naszym portalu nadal są aktywne konkursy, które wraz z partnerami uruchomiliśmy podczas relacji z tego wydarzenia. Przypominamy, że na wypełnienie zadań konkursowych czekamy do końca dzisiejszego dnia, do północy. Wyniki z listą wszystkich zwycięzców ogłosimy w czwartek 10 marca.

Obraz

Zanim przejdziemy do listy aktywnych konkursów zachęcamy do obejrzenia załączonego wideo, które jest podsumowaniem trzech dni spędzonych w Spodku i przylegającym do niego Międzynardowym Centrum Kongresowym. Miłego oglądania.

Konkurs z MSI

Zadanie: Gdybyś miał sam zaprojektować malutki komputer PC to jaką nazwę nadałbyś swojemu dziełu?

Obraz

Nagroda: Główna nagrodą są słuchawki dla graczy MSI DS501, druga nagroda to myszka MSI Interceptor DS B1, trzecią natomiast jest maskotka smoka firmy wraz z czapką. Przejdź do konkursu.

Konkurs z Alienware i Techland

Zadanie: Prosimy wymyślić nazwę fikcyjnego miasta, w którym rozgrywać mogłaby się kolejna część gry. Musi być odpowiednio mroczna.

Obraz

Nagroda: trzy kody na grę Dying Light: Enhanced Edition. Przejdź do konkursu

Konkurs kolejkowy

Zadanie: Prosimy o oszacowanie ilości osób stojących przed Spodkiem. UWAGA! Oczywiście nie planujemy sprawdzać czy liczba będzie się zgadzać - nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź, uzasadniajcie zatem swój typ.

Obraz

Nagroda: zestaw gadżetów Razer, koszulka, worko-plecak Alienware. Przejdź do konkursu.

Konkurs ze SteelSeries

Zadanie: prosimy Was o opisanie, jak byście wykorzystali funkcje i możliwości myszki Rival 700 w swojej ulubionej grze.

Obraz

Nagroda: nagrodą jest świetna mysz do CS: GO, SteelSeries Rival 100. Przejdź do konkursu.

Konkurs ZOWIE

Zadanie: Prosimy wymyślić śmieszną nazwę dla myszki komputerowej

Obraz

Nagroda: koszulka ZOWIE z zestawem gadżetów. Przejdź do konkursu.

Konkurs Cosplay

Zadanie: Prosimy wymyślić polski odpowiednik terminu cosplay

Obraz

Nagroda: ciekawa koszulka z zestawem gadżetów. Przejdź do konkursu.

Konkurs z HyperX

Zadanie: Jakiej długości powinien być kabel do słuchawek - uzasadnijcie swoja odpowiedź, wybierzemy tą która nas przekona.

Obraz

**Nagroda:**słuchawki HyperX Clud II. Przejdź do konkursu.

Konkurs z ASUS

Zadanie: Prosimy podać, jakim produktem firmy bylibyście najbardziej zainteresowani z punktu widzenia gracza oraz dlaczego.

Obraz

Nagroda: Do wygrania jest podkładka pod mysz, koszulka, smyczka oraz bardzo ciekawa niespodzianka od Asusa.Przejdź do konkursu.

Konkurs z Creatonem

Zadanie: Prosimy wymyślić pseudonim dla gracza League of Legends.

Obraz

Nagroda: ciekawa koszulka z zestawem gadżetów. Przejdź do konkursu.

Konkurs z Intelem

Zadanie: Prosimy wypowiedzieć się na temat technologii VR. To faktycznie będzie skok jakościowy czy raczej kolejny kapiszon?

Obraz

Nagorda: trzy nagrody w postaci bonusów dodawanych normalnie tylko do specjalnych zestawów komputerowych IEM. Oznacza to między innymi pełną wersję Just Cause 3 oraz Rainbow Six: Siege. Paczka dodatków wyceniana jest na około 460 złotych. Przejdź do konkursu.

Konkurs na zakończenie Intel Extreme Masters 2016

Zadanie: wystarczy w komentarzu wypowiedzieć się na temat: czy esport to prawdziwy sport? Najlepiej uzasadnione odpowiedzi nagrodzimy.

Obraz

Nagroda: Do wygrania są trzy torby wypełnione gadżetami, które udało nam się zgromadzić przemierzając halę IEM Expo. W najlepszym zestawie znajdzie się min. gamingowa podkładka pod mysz firmy SteelSeries, główną atrakcją skromniejszego zestawu jest markowy pendrive, w trzecim natomiast będzie kubek. We wszystkich natomiast znajdziecie koszulki, czapki, smycze, długopisy i lniane torby na zakupy. Przejdź do konkursu.

Przypominamy, że wszystkie materiały w związku z IEM 2016, włącznie z konkursami, dostępne są z poziomu specjalnej podstrony wydarzenia. Znajdziecie tam wiele bardzo ciekawych publikacji. Dziękujemy, że byliście z nami podczas minionego, szalenie emocjonującego weekendu i gratulujemy tym, którym udało się nas złapać w tłumie, a nawet zrobić zdjęcia. Dzięki temu zgarnęli dodatkowe nagrody na naszym profilu na Facebooku. Zaznaczcie sobie wstępnie w kalendarzach już przyszły marzec dla IEM!

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)