HotZlot 2013 już w piątek, a od dziś fotorelacja na żywo!

Redakcja

24.07.2013 12:27, aktual.: 25.07.2013 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HotZlot 2013 zbliża się wielkimi krokami — startujemy już piątek w przepięknym Zamku Kliczków, a od dzisiaj zapraszamy Was do śledzenia fotorelacji na żywo współtworzonej przez wszystkich uczestników oraz redakcję.

Tak jak w poprzednich latach, z przyjemnością udostępniamy Wam mikrobloga HotZlotu z fotorelacją niemal na żywo. Na stronie dobreprogramy.pl/HotZlot każdy uczestnik może publikować krótkie informacje wraz ze zdjęciami związane ze Zlotem. Redakcja będzie dzielić się wrażeniami ze zmagań z przygotowaniami już od dzisiaj, uczestników zapraszamy do publikowania swoich zdjęć i przemyśleń od jutra. Mamy nadzieję, że relacja przybliży wydarzenia w Zamku Kliczków wszystkim, którzy nie mogli wziąć udziału w Zlocie. Tak jak poprzednio przewidzieliśmy także opcję wysyłania zdjęć bezpośrednio ze smartfonów, co na pewno zwiększy dynamikę relacji :-)

Obraz

Oczywiście relacja nabierze tempa i rumieńców dopiero w dniu rozpoczęcia imprezy - w piątek, 26 lipca, jednak już teraz zapraszamy wszystkich do jej śledzenia. Zapraszamy również uczestników do relacjonowania przygotowań i podróży na HotZlot, a także do intensywnego dzielenia się wrażeniami ze Zlotu ze wszystkimi czytelnikami. Jeśli natomiast nie mogliście wziąć udziału w tegorocznym HotZlocie, warto być z nami choćby duchem i podzielić się swoimi komentarzami do zdjęć i wpisów uczestników. Wszyscy zalogowani użytkownicy mogą też głosować na zdjęcia, tak abyśmy na koniec HotZlotu mogli wybrać te najlepsze, najciekawsze i najbardziej nietypowe ;-)

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Samsung. HotZlot wspierają ponadto: BitDefender, Citi Interactive, Magix, TB Clean, TP-Link i Zotac. To właśnie dzięki tym wszystkim firmom będziemy w stanie zorganizować dla Was tegoroczny HotZlot!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)