HotZlot 2019 dla wszystkich! Rusza otwarta rejestracja, każdy ma szansę na udział!

HotZlot 2019 dla wszystkich! Rusza otwarta rejestracja, każdy ma szansę na udział!26.08.2019 13:27
HotZlot 2019 dla wszystkich! Rusza otwarta rejestracja, każdy ma szansę na udział!
Redakcja

Tak! To nie żart na prima aprilis :) Otwieramy rejestrację na HotZlot 2019. To, że nasze spotkanie ze społecznością jest wyjątkowe, nikogo przekonywać nie trzeba. Nic dziwnego, że cieszy się takim zainteresowaniem. Otrzymaliśmy sygnały i prośby o możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu od osób, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć, czym jest HotZlot i poczuć klimat tego szczególnego wydarzenia. Dlatego część miejsc przekazujemy do otwartej rejestracji i tak jak w poprzednich edycjach, dajemy szansę zupełnie nowym osobom, które będą mogły przekonać się osobiście, jak społeczność dobrychprogramów i nie tylko... wygląda na żywo.

Szansę na udział ma praktycznie każdy, kto się zarejestruje na stronie HotZlotu. Do HotZlotu został niespełna miesiąc. W tym roku nasze spotkanie planowane jest w dniach 21-22 września i w ramach grupy Wirtualna Polska zostało też otwarte na społeczności pozostałych naszych serwisów: WP Tech, WP Gry, Komórkomania, Gadżetomania, Fotoblogia.

350266991921358785

Tegoroczna edycja odbędzie się w Z-Hotel Business & SPA zaledwie 25 km od Warszawy. Hotel zapewnia nie tylko odpowiednie zaplecze konferencyjne, ale również kameralne warunki do integracji i odcięcia się od tempa życia codziennego, choć jest umiejscowiony w Otwocku w niewielkiej odległości od stolicy. W pobliżu meandruje rzeka Świder, a spokój zapewnia wszechobecny las. Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejne szczególne miejsce na mapie dobrychprogramów.

W tym roku stawiamy na integrację z pozostałymi portalami technologicznymi grupy Wirtualna Polska. Zaproszenia otrzymają najbardziej aktywni czytelnicy nie tylko dobrychprogramów, ale też pozostałych witryn, które prężnie działają w segmencie nowych technologii. Na HotZlocie pojawią się też osoby z poszczególnych redakcji, które będą otwarte na dyskusje po świt :) O szerokiej perspektywie technologii będzie można porozmawiać z kolegami z WP Tech, o grach i całym, tym boomie na esport z przedstawicielami WP Gry, o mobilnych rozwiązaniach z przedstawicielami Komórkomanii, o wszędobylskich gadżetach oczywiście z kolegami z Gadżetomanii, a o fotografii i nie tylko... z redakcją Fotoblogia. Będziemy przy tym robić wszystko aby podtrzymać wypracowaną przez lata, unikalną formułą HotZlotu łączącą w sobie merytoryczno-konferencyjne punkty programu z tymi stricte integracyjnymi. Mamy nadzieję zaskoczyć Was przy tym kilkoma niespodziankami. Zwieńczeniem spotkania będzie nasza legendarna impreza integracyjna, bufet, piwo i rozmowy po świt! Czego chcieć więcej :)

Udział w HotZlocie pozostanie nadal praktycznie bezpłatny – od uczestników pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału. W ramach tej opłaty każdy będzie miał zagwarantowany pobyt wraz z noclegiem i wyżywieniem od soboty 21 do niedzieli 22 września, udział w tradycyjnej imprezie integracyjnej przy grillu i piwie, a także szereg innych atrakcji. Dodatkowo za niewielką opłatą będzie można skorzystać także z programu rozszerzonego i przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 23 września).

Tak duże wydarzenie nie mogłoby się udać bez wsparcia partnerów, którzy docenili nasze starania i potencjał. W tym roku głównym partnerem jest Intel, partnerami oficjalnymi są: Polkomtel i TP-Link, wspierają nas też HyperX, Synology, Viper Gaming i IIyama. Ostateczną listę partnerów znajdziecie na oficjalnej stronie HotZlotu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (146)