HotZlot 2019 dla wszystkich! Rusza otwarta rejestracja, każdy ma szansę na udział!

HotZlot 2019 dla wszystkich! Rusza otwarta rejestracja, każdy ma szansę na udział!

HotZlot 2019 dla wszystkich! Rusza otwarta rejestracja, każdy ma szansę na udział!
Redakcja
26.08.2019 13:27, aktualizacja: 13.09.2019 13:27

Tak! To nie żart na prima aprilis :) Otwieramy rejestrację na HotZlot 2019. To, że nasze spotkanie ze społecznością jest wyjątkowe, nikogo przekonywać nie trzeba. Nic dziwnego, że cieszy się takim zainteresowaniem. Otrzymaliśmy sygnały i prośby o możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu od osób, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć, czym jest HotZlot i poczuć klimat tego szczególnego wydarzenia. Dlatego część miejsc przekazujemy do otwartej rejestracji i tak jak w poprzednich edycjach, dajemy szansę zupełnie nowym osobom, które będą mogły przekonać się osobiście, jak społeczność dobrychprogramów i nie tylko... wygląda na żywo.

Szansę na udział ma praktycznie każdy, kto się zarejestruje na stronie HotZlotu. Do HotZlotu został niespełna miesiąc. W tym roku nasze spotkanie planowane jest w dniach 21-22 września i w ramach grupy Wirtualna Polska zostało też otwarte na społeczności pozostałych naszych serwisów: WP Tech, WP Gry, Komórkomania, Gadżetomania, Fotoblogia.

Obraz

Tegoroczna edycja odbędzie się w Z-Hotel Business & SPA zaledwie 25 km od Warszawy. Hotel zapewnia nie tylko odpowiednie zaplecze konferencyjne, ale również kameralne warunki do integracji i odcięcia się od tempa życia codziennego, choć jest umiejscowiony w Otwocku w niewielkiej odległości od stolicy. W pobliżu meandruje rzeka Świder, a spokój zapewnia wszechobecny las. Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejne szczególne miejsce na mapie dobrychprogramów.

W tym roku stawiamy na integrację z pozostałymi portalami technologicznymi grupy Wirtualna Polska. Zaproszenia otrzymają najbardziej aktywni czytelnicy nie tylko dobrychprogramów, ale też pozostałych witryn, które prężnie działają w segmencie nowych technologii. Na HotZlocie pojawią się też osoby z poszczególnych redakcji, które będą otwarte na dyskusje po świt :) O szerokiej perspektywie technologii będzie można porozmawiać z kolegami z WP Tech, o grach i całym, tym boomie na esport z przedstawicielami WP Gry, o mobilnych rozwiązaniach z przedstawicielami Komórkomanii, o wszędobylskich gadżetach oczywiście z kolegami z Gadżetomanii, a o fotografii i nie tylko... z redakcją Fotoblogia. Będziemy przy tym robić wszystko aby podtrzymać wypracowaną przez lata, unikalną formułą HotZlotu łączącą w sobie merytoryczno-konferencyjne punkty programu z tymi stricte integracyjnymi. Mamy nadzieję zaskoczyć Was przy tym kilkoma niespodziankami. Zwieńczeniem spotkania będzie nasza legendarna impreza integracyjna, bufet, piwo i rozmowy po świt! Czego chcieć więcej :)

Udział w HotZlocie pozostanie nadal praktycznie bezpłatny – od uczestników pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału. W ramach tej opłaty każdy będzie miał zagwarantowany pobyt wraz z noclegiem i wyżywieniem od soboty 21 do niedzieli 22 września, udział w tradycyjnej imprezie integracyjnej przy grillu i piwie, a także szereg innych atrakcji. Dodatkowo za niewielką opłatą będzie można skorzystać także z programu rozszerzonego i przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 23 września).

Tak duże wydarzenie nie mogłoby się udać bez wsparcia partnerów, którzy docenili nasze starania i potencjał. W tym roku głównym partnerem jest Intel, partnerami oficjalnymi są: Polkomtel i TP-Link, wspierają nas też HyperX, Synology, Viper Gaming i IIyama. Ostateczną listę partnerów znajdziecie na oficjalnej stronie HotZlotu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (146)