Huawei otworzy pierwszy sklep w Polsce. Na klientów czekać będą liczne promocje

Huawei otworzy pierwszy sklep w Polsce. Na klientów czekać będą liczne promocje

W następny weekend zostanie otworzony oficjalny sklep Huawei. depositphotos
W następny weekend zostanie otworzony oficjalny sklep Huawei. depositphotos
03.12.2018 19:10

W Polsce zostanie otworzony oficjalny sklep Huaweia – producent podkreśla, że będzie to pierwszy flagowy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie to idealne miejsce dla osób, które zamierzają kupić sprzęt produkowany przez chińską firmę. Przed dokonaniem wyboru będzie można dokładniej zapoznać się z danym urządzeniem, a także skorzystać z porad eksperta.

Sklep Huaweia zostanie otwarty 15 grudnia w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Warto podkreślić, że otwarcie będzie celebrowane przez dwa dni – 15 i 16 grudnia. Wówczas na klientów będą czekały przygotowane atrakcje – promocje, konkursy i spotkania z osobami należącymi do #TeamHuawei, w tym z Anną Lewandowską i Sarsą.

Obraz

Wydarzenie skomentował Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska – Ten rok jest dla nas wyjątkowo owocny. W segmencie smartfonów możemy pochwalić się serią P20 oraz najnowszą serią Mate 20. Do oferty trafiły także nowe tablety oraz ultrabooki. W naszym nowym sklepie Huawei Warszawa w Arkadii będą dostępne wszystkie te produkty i wiele, wiele więcej.

Huawei Warszawa będzie pierwszym flagowym sklepem w Europie Środkowo-Wschodniej i ponadto drugim w Europie – pierwszy znajduje się w Mediolanie. Sklep ma być nie tylko miejscem sprzedaży, ale także przestrzenią, gdzie prezentowane będą nowości marki. Klienci będą mogli zobaczyć nowe smartfony, laptopy i urządzenia ubieralne. Klientów obsługiwać będzie 12 specjalistów sprzedaży, posiadających dogłębną wiedzę o produktach i ofercie. Na miejscu świadczone będą także usługi serwisowe – 6 dodatkowych osób będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów związane z serwisowaniem urządzeń.

Obraz

Interesująco zapowiadają się m.in. ekrany dotykowe, które znajdą się w blatach stołów ekspozycyjnych. Pozwolę one na interaktywne poznawanie specyfikacji prezentowanego produktu. Co ciekawe, jak podaje chiński producent, w każdym flagowym sklepie Huawei znajduje się element symbolizujący mariaż kultury chińskiej z kulturą lokalną. W przypadku Huawei Warszawa tym elementem jest ikona Syreny, w której kształt zaszyta została cyfra 8, uważana przez Chińczyków za cyfrę przynoszącą szczęście.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)