Hyperbook na T-Mobile Warsaw Games Week wspiera technologicznie Cenegę #WGW

Hyperbook na T-Mobile Warsaw Games Week wspiera technologicznie Cenegę #WGW

Hyperbook na T-Mobile Warsaw Games Week wspiera technologicznie Cenegę #WGW
Krzysztof Fiedor
15.10.2016 15:38, aktualizacja: 17.10.2016 10:35

Przy strefie Cenegi znajdziecie wystawione notebooki polskiego producenta Hyperbook. Na stoisku możecie zaznajomić się najnowszymi konstrukcjami z układami graficznymi GeForce GTX 1060 i GTX 1070 jest też model kartami GeForce GTX 1080 w konfiguracji SLI. Możecie sprawdzić w działaniu Oculus Rift.

Hyperbook to polska marka, której laptopy możemy sami konfigurować. W trakcie składania zamówienia możemy dobierać poszczególne komponenty na miarę naszych potrzeb i portfela. Notebooki bazują na kadłubkach Clevo, co ważne, mają polską dwuletnią gwarancję. Na WGW zostały zaprezentowane najnowsze konstrukcje, których wyróżnikiem są mobilne układy NVIDIA Pascal, oferujące wydajność zbliżoną do ich desktopowych odpowiedników. Jeden z modeli mogliście poznać bliżej z recenzji, która niedawno pojawiła się na naszym portalu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Największe zainteresowanie wzbudza olbrzym z 17-calową matrycą i dwoma kartami GeForce GTX 1080 w konfiguracji SLI. Model GTR87 VR SLI bazuje na procesorze Intel Core i7 6700K, może obsłużyć do 64 GB pamięci RAM DDR4, a do środka zapakujemy nawet cztery dyski. Wyróżnikiem tej konstrukcji jest matryca z rozdzielczością 4K z technologią G-Sync. Sprzęt spełnia wymagania technologii VR.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Inne konstrukcje również są ciekawe, choć nie tak spektakularne ja model opisany wyżej. Możemy sprawdzić w działaniu modele bardziej smukłe, gdzie za prędkość wyświetlania grafiki odpowiadają karty GeForce GTX 1060 i GTX 1070. Dodatkowo na odwiedzających czekają specjalnie przygotowane kupony rabatowe, które uprawniają do 2% obniżki za sprzęt powyżej 4500 złotych.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)