HyperX Cloud Flight S – indukcyjne ładowanie w słuchawkach dla graczy

HyperX Cloud Flight S – indukcyjne ładowanie w słuchawkach dla graczy

HyperX Cloud Flight S – zestaw słuchawkowy z indukcyjnym ładowaniem, fot. materiały prasowe
HyperX Cloud Flight S – zestaw słuchawkowy z indukcyjnym ładowaniem, fot. materiały prasowe
Redakcja
25.02.2020 12:50

HyperX wprowadza do oferty bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Cloud Flight S. To propozycja dla graczy obsługująca bezprzewodowe ładowanie zgodne ze standardem Qi. Jedno ładowanie wystarczy na 30 godzin pracy.

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Flight S. Nowy zestaw daje graczom pełną swobodę dzięki samodzielnej ładowarce bezprzewodowej z certyfikatem Qi (1) oraz maksymalnie 30-godzinnej (2) pracy przy pojedynczym ładowaniu akumulatora. Cloud Flight S działa w paśmie 2,4 GHz i zapewnia niezwykłe wrażenia dźwiękowe dzięki odpowiednio dostosowanemu modułowi wirtualnego dźwięku przestrzennego HyperX 7.1 (3) oraz przetwornikom o średnicy 50 mm i krystalicznie czystym tonom niskim, średnim i wysokim.

HyperX Cloud Flight S, fot. materiały prasowe.
HyperX Cloud Flight S, fot. materiały prasowe.

Zestaw Cloud Flight S to konstrukcja wokółuszna z nausznikami obracającymi się w zakresie 90°. Jest wyposażony w metalowe suwaki do regulacji na pałąku, nauszniki wykonane z miękkiej, sztucznej skóry wypełnionej pianką zapamiętującą kształt ucha, co zapewnia wysoki poziom komfortu. Zestaw działa z komputerami PC oraz konsolami PS4 i PS4 Pro i jest wyposażony w odłączany mikrofon z diodowym wskaźnikiem LED informującym o wyciszeniu wraz z funkcją monitorowania mikrofonu. Ponadto udostępnia intuicyjne regulatory, które umożliwiają nastawianie osobno głośności gier i czatu z wykorzystaniem oprogramowania HyperX NGENUITY.

„Rynek bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych dla graczy wciąż rośnie. Bardzo cieszymy się z wprowadzenia pierwszego gamingowego zestawu słuchawkowego obsługującego bezprzewodowe ładowanie zgodne ze standardem Qi” — powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Cloud Flight S to znakomity zestaw słuchawkowy dla osób oczekujących wysokiej jakości dźwięku oraz swobodnej rozgrywki bez kabli”.

HyperX niedawno rozszerzył swoją rodzinę ładowanych bezprzewodowo produktów z certyfikatem Qi o dwa nowe produkty: bezprzewodową mysz dla graczy Pulsefire Dart, która może pracować po naładowaniu przez nawet 50 godzin (4), oraz ładowarkę bezprzewodową ChargePlay Base Qi, która może jednocześnie ładować dwa urządzenia (5). Produkty te umożliwiają graczom ładowanie bezprzewodowe, co zwiększa elastyczność korzystania z urządzeń bezprzewodowych.

Dostępność

Zestaw HyperX Cloud Flight S jest już dostępny. Sugerowana cena przez producenta to 849 PLN. Więcej informacji na temat globalnej dostępności zestawów słuchawkowych HyperX Cloud Flight S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej słuchawkom.

Cloud Flight S – specyfikacja (HX-HSCFS-SG/WW):

Słuchawki:Przetwornik: dynamiczny, o średnicy 50mm, z magnesami neodymowymiTyp: wokółuszne, zamknięte Pasmo przenoszenia: 10Hz–22kHzImpedancja: 32 ŮPoziom ciśnienia akustycznego: 99.5dBSPL/mW at 1kHzCałkowite zniekształcenia harmoniczne (THD):: Waga: 310gWaga z mikrofonem: 320gDługość przewodu i typ złącza: 1m, USB

Mikrofon:Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy Wzorzec polaryzacji: Bi-directional, Noise-cancellingPasmo przenoszenia: 50Hz-18kHzCzułość: -40.5dBV (1V/Pa przy 1kHz)

Żywotność baterii (2):30 godzin

Zasięg bezprzewodowy (6):2.4 GHzDo 20 metrów

---Ładowarka bezprzewodowa Qi jest sprzedawana oddzielnie.Testy przeprowadzono przy ustawieniu głośności słuchawek na 50%.Wyjście dźwięku przestrzennego 7.1 w formacie dwukanałowego sygnału stereo wykorzystywanego przez słuchawki stereofoniczne.Czas pracy akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.Znajdujący się w zestawie zasilacz obsługuje 2 urządzenia, generując maks. 10 W na pole ładowania (łącznie maks. 15 W w przypadku ładowania 2 urządzeń). Ładowanego urządzenia mogą dotyczyć dodatkowe ograniczenia ładowania.Zasięg bezprzewodowego działania może być różny w zależności od warunków otoczenia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)