[IEM 2015] Piękne hostessy i przebieranie się wyniesione do pozycji sztuki

[IEM 2015] Piękne hostessy i przebieranie się wyniesione do pozycji sztuki

[IEM 2015] Piękne hostessy i przebieranie się wyniesione do pozycji sztuki
Krzysztof Fiedor
15.03.2015 14:07

To, że Intel Extreme Masters 2015 to nie tylko gra o wielkie pieniądze i ogromne ilości sprzętu mieliście okazję zobaczyć w jednym z poprzednich wpisów. Co ciekawe, wzbudził on większe zainteresowanie niż nie jedna atrakcja u wystawców. W sumie nie ma się co dziwić. Piękno lubimy podziwiać, a zwłaszcza komentować. Oto przed wami swoisty kolaż zebranych przez te kilka dni ujęć, którymi chcemy się z Wami podzielić.

W klipie nie mogło też zabraknąć dumnie przechadzających się w tłumie poprzebieranych postaci. To uczestnicy trwającego podczas Intel Extreme Masters konkursu Cosplay na najlepszy strój nawiązujący do ulubionej postaci z gry, filmu, anime czy komiksu. Cosplay to swego rodzaju sztuka, która również w naszym kraju zyskuje na popularności. Może nie jest jeszcze wyniesiona na piedestał tak jak w Japonii. Jednak stroje, ich wykonanie i fantazja autorów są już bliskie szaleństwa, które ogarnęło Kraj Kwitnącej Wiśni.

Nasz ulubiony strój, to postać z uniwersum Warhammer 40K, chociaż strój Garrusa Vakariana z Mass Effect robi równie piorunujące wrażenie. Warto też dodać, że pojawiło się wielu nowych „przebierańców”, to nie te same stroje, które widzieliśmy rok temu na IEM, czy chociażby na zeszłorocznym PGA.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)