[IEM 2015] Premierowe chłodzenie i moc atrakcji z Gigabyte i Morele.net

[IEM 2015] Premierowe chłodzenie i moc atrakcji z Gigabyte i Morele.net
Krzysztof Fiedor

14.03.2015 21:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na tegorocznym Intel Extreme Masters wspólnie postanowili wystawić się Gigabyte i Morele.net. Ich stoisko, choć umiejscowione trochę na boku, nie miało problemu, aby przyciągnąć tłumnie przybyłych do Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie prezentowali się wszyscy wystawcy. Masa pokazywanego sprzętu, kilka premier i mini turnieje zrobiły swoje, choć dotrzeć w pobliże stoiska naprawdę łatwo nie było.

Gigabyte to znany producent płyt głównych i kart graficznych. Nic dziwnego, że najbardziej eksponowane miejsce (ścianka), było obwieszone najnowszymi konstrukcjami, zarówno grafik, jak też płyt głównych. Można się tu bliżej zapoznać z płytami na układzie X99, Z97 w odmianach Gaming od 3 do 7, grafiki to między innymi GeForce GTX980 z wyśmienitym i wielokrotnie nagradzanym systemem chłodzenia WindForce. Oczywiście poza topowymi konstrukcjami, da się też zobaczyć karty ze średniej półki np. oparte o układ GeForce 750Ti.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Firma ponadto cały czas rozwija swoje akcesoria dla graczy. Tu prym wiodą klawiatury oraz myszki, choć pojawiły się też słuchawki. Spory wybór i możliwość sprawdzenia wszystkiego na miejscu przyczyniają się do tego, że stoisko jest stale oblegane. Kilka stanowisk komputerowych, gdzie była podpięta klawiatura Force K7, myszka i zestaw słuchawkowy Force H3X, nie miały chwili wytchnienia. Rzesza chętnych do pogrania choć przez chwilę kłębiła się bez końca.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Interesującym produktem bez wątpienia był też zewnętrzy system chłodzenia cieczą, mogący obsłużyć do trzech kart graficznych. Taki jest właśnie Water Force. To swego rodzaju premiera w Polsce. Dotychczas sprzęt ten był prezentowany na targach Computex na dalekim Tajwanie, na których też mieliśmy okazję być.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z atrakcji dla zwiedzających nie można zapomnieć o turniejach. Wystawcy postawili na League of Legends, CS: GO i FIFA 2015. W każdym z tych mini turniejów można wygrać atrakcyjne nagrody. Oczywiście nie zabrakło też możliwości zakupu sprzętu dla graczy. Dziwi jedynie fakt, że oferta została ograniczona wyłącznie do akcesoriów w postaci myszek, klawiatur i wspomnianych słuchawek Force H3X. Płyt głównych oraz kart graficznych niestety nie uświadczymy w promocji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także