[IEM 2015] SteelSeries — słuchawki Siberia V3 i nadchodząca klawiatura mechaniczna

[IEM 2015] SteelSeries — słuchawki Siberia V3 i nadchodząca klawiatura mechaniczna
Krzysztof Fiedor

14.03.2015 16:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marka SteelSeries praktycznie od momentu utworzenia jest kojarzona z produktami dla profesjonalnych graczy. Nic dziwnego, że spotkamy ją też na Intel Extreme Masters 2015 w wydzielonej strefie dla wystawców w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Stoisko od godzin porannych tętni życiem i naprawdę ciężko się tu dopchać, aby na spokojnie sprawdzić wszystkie testowe produkty, których wystawiono całą masę.

Do dyspozycji zwiedzających SteelSeries udostępniło między innymi najnowsze słuchawki Siberia V3. To już trzecia odsłona tej popularnej serii. Oprócz nich do sprawdzenia są także starsze edycje, jak też zupełnie inne modele. Nie zabrakło ponadto popularnych myszek i klawiatur, a właśnie z klawiaturą wiąże się spora nadchodząca nowość w szeregach SteelSeries. Gdzieś w okolicach wakacji zadebiutuje pierwsza w pełni mechaniczna konstrukcja firmy. Co prawda gotowego produktu jeszcze nie ma, jednak już można stwierdzić, że zapowiada się naprawdę ciekawy sprzęt. Niestety, jak to bywa z mechanicznymi klawiaturami, niskiej ceny raczej się zbytnio nie spodziewajmy...

Z pewnością większy ruch na stoisku spowodowany jest i tym, że producent uruchomił sklep na miejscu, gdzie wszystkie produkty można kupić ze znacznym upustem. Widać, iż formuła wystawy połączona z bezpośrednią sprzedażą zatacza coraz szersze kręgi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)